بازاریابی اینترنتی

1

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی آنلاین و یا تبلیغات اینترنتی نوعی از بازاریابی و تبلیغات است که از طریق بستر اینترنت، پیام تبلیغاتی را به مخاطب خود می رساند. بازاریابی اینترنتی امروز به شاخه های مختلفی تقسیم می شود:
– بازاریابی از طریق موتورهای جستجو (Search Engine Marketing یا SEM)
– بازاریابی رسانه های اجتماعی (Social Media Marketing)
– بنر مارکتینگ (Banner Advertising)
– بازاریابی موبایلی (Mobile Marketing)
موضوع بازاریابی اینترنتی تا بدانجا مورد توجه قرار گرفته که در سال ۲۰۱۱ درآمد بازاریابی اینترنتی از میزان درآمد تبلیغات در تلویزیون های کابلی در آمریکا فراتر رفت. این درآمد در سال ۲۰۱۳ از مرز ۴۳ میلیارد دلار در سال بالاتر رفت.
ما در ایران نیز با رشد فزآینده کاربران اینترنتی و در حال حاضر در شبکه های اجتماعی (لینکداین، اینستاگرام و …) و شبکه های موبایلی (وایبر، واتس اپ، تلگرام و …) روبرو هستیم.

2

کسب و کار شما را تحلیل و بررسی می کنیم

با اولین تماس شما با ما، جایگاهی در میان باشگاه مشتریان مان برای شما، در نظر می گیریم. بلافاصله فرمی برای شما ارسال خواهد شد که در آن اطلاعات دقیقی از کسب و کارتان به ما ارائه می دهید. کارشناسان ما فرم دریافتی از سوی شما را مورد بررسی دقیق کارشناسی قرار می دهند. آنالیز مشتریان، آنالیز رقبا و بررسی سایت های مشابه خارجی و داخلی برخی از خروجی های این بخش است.

3

برگزاری جلسه مشترک با متقاضی

پس از تحلیل و بررسی کسب و کار شما، جلسه ای حضوری بین کارشناسان ما با شما صورت می گیرد که در این جلسه پیشنهادات تخصصی در رابطه با روش های بازاریابی اینترنتی کارآمد دقیق و متناسب با نوع کسب و کار شما ارائه خواهد شد. این پیشنهاد هم بشکل حضوری و هم بصورت کتبی خواهد بود.

4

انعقاد قرارداد و اجرای کمپین بازاریابی اینترنتی

پس از تایید طرح ارائه شده و انعقاد قرارداد، کمپین یکپارچه بازاریابی اینترنتی با هدف افزایش بازدید و در نهایت تبدیل بازدیدکننده به مشتری، اجرا خواهد شد.

 

برای دریافت خدمات بازاریابی اینترنتی ، می بایست درخواست خود را بطور شفاف و دقیق به ایمیل ibazaryabi@gmail.com ارسال کنید. یادآوری می شود موضوع ایمیل تان عبارت “بازاریابی اینترنتی” باشد. راه دیگر ارتباط با ما برقراری ارتباط با کاربر ibazaryabi@ در تلگرام است.