مدیریت بازاریابی
12 اکتبر, 2013
بهترین استراتژی بازاریابی در وضع اقتصادی موجود
16 اکتبر, 2013
نمایش همه

دوره جامع «برندآفرینی و مدیریت استراتژیک برند»

برای نخستین بار در کشوردوره جامع «برندآفرینی و مدیریت استراتژیک برند»

در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود

انتظار برای همه دوستانی که به دنبال یک دوره جامع، کاربردی و کاملا کارگاهی برندینگ بودند به سر آمد. این دوره در سازمان مدیریت صنعتی به مدت 120 ساعت برگزار می شود.

این دوره برای نخستین بار در کشور با سرفصل های کاملا تخصصی، حرفه ای و کاربردی تدوین شده و شرکت کنندگان در پایان دوره گواهی نامه پایان دوره را از سازمان مدیریت صنعتی دریافت خواهند نمود.

در این دوره که حدود هشت ماه به طول خواهد انجامید، شرکت کنندگان در قالب تیمهای تخصصی، اقدام به تدوین یک کمپین جامع برای یک برند نموده و فرایند برندینگ را بصورت گام به گام بر روی آن پیاده خواهند کرد و در این راه از مشاوره اساتید و متخصصان در بخشهای مختلف نیز بهره خواهند برد. خروجی این «کمپین برندنیگ» کاملا حرفه ای و قابل بهره برداری برای برند منتخب خواهد بود.

گروه تخصصی برندآفرینی «بانیک» شرکت در این دوره را برای همه مدیران ارشد برندها، مدیران بازاریابی و تبلیغات، مدیران ارشد آژانسهای تبلیغاتی و برندینگ و علاقمندان و فعالان تخصصی حوزه مشاوره و مدیریت برند در ایران توصیه می کند.

شروع دوره از 29 مهرماه 92 و زمان کلاسها روزهای دوشنبه از ساعت 14 الی 18 می باشد. مدیر علمی دوره دکتر بهنود الله وردی نیک است و قرار است از دیگر اساتید حرفه ای (نه صرفا آکادمیک) برند و مارکتینگ در ایران نیز در مباحث مختلف ارائه شده در این دوره استفاده شود.


لطفا برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با واحد آموزشهای تخصصی سازمان مدیریت صنعتی (سرکار خانم میرآقاسی) به شماره تلفن: 26203934 تماس حاصل فرمایید.


کمپین برندآفرینی به سبک بانیک
www.banik.ir

دیدگاه ها بسته شده است