اگر در بازاریابی حرفه ای هستید به ما بپیوندید

با توجه به نزدیک شدن به پایان سال شمسی، بنا داریم فضای کاری مشترکی برای کسب درآمدی خوب با برخی از شما عزیزان ایجاد کنیم. در طول سال، مقالات متعددی در مورد بازاریابی شبکه ای در سایت منتشر شده است. بنا داریم تا در این زمینه، پروژه ای را تعریف کرده و با بازاریاب هایی که علاقه مند به همکاری مشترک با ما هستند تعاملی موفق و سازنده داشته باشم.
هولدینگ بین المللی مایکروسورس (www.microsource.co.uk) که در حوزه توسعه تجارت ایران و اروپا فعال است، پکیج های مختلفی در حوزه توسعه تجارت، اعم از جذب سرمایه گذار اروپایی برای پروژه های بزرگ و همچنین تسهیل اقامت در اروپا و باز کردن حساب بانکی واقعی اروپایی شخصی و شرکتی، برای تجار، افراد متمکن ایرانی، صادرکنندگان و واردکنندگان ارائه می دهد.
اگر شما مخاطب عزیز که در هر جایی از ایران عزیزمان هستید و با افراد متمکن و تاجران موفق و مدیران شرکت های معتبر به هر دلیل در ارتباط هستید، ما می توانیم فضای کاری مشترک تعریف کنیم و از ارائه خدمات در حوزه توسعه تجارت منفعت های خوبی برداشت کنیم.
آیا علاقه مند به همکاری با بنده هستید؟ اگر جواب شما مثبت است فرم زیر را پر کنید. بزودی با شما تماس می گیریم و قرار حضوری را با هم تنظیم خواهیم کرد.

[iphorm id=”2″ name=”جذب بازاریاب”]