استراتژی های هوشمندانه بازاریابی در خارج از فضای اینترنت
20 ژوئن, 2015
چرخه مرگ محصول، چرا اتفاق می افتد و چگونه باید از آن اجتناب کرد
21 ژوئن, 2015
نمایش همه

صد سئوال مهم که مدیران برتر جهان از خود پرسیده اند

اخیرا مجله Inc یکی از معتبرترین نشریات تجارت و کارآفرینی مقاله ای را بر اساس نظر سنجی از 100 مدیر و تئورسین مدیریت برجسته جهان منتشر کرده است که آنان خواسته شده تا مهمترین سوالاتی که یک مدیر لازم دارد که از خود بپرسد را، بررسی و تولید نمایند. از این رو کتابی منتشر کرده است با عنوان “صد سئوال مهم که مدیران برتر جهان از خود پرسیده اند”.
inclogo
سؤال پرسیدن یکی از ملزومات پیشرفت کردن است. سؤالات تخیل ما را فعال می کنند، جلوی اتفاقات ناگوار را می گیرند و راه هایی را به سمت مقصد به ما نشان می دهند که انتظارشان را نداشتیم. در دنیای کسب و کار نیز سؤال پرسیدن از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است. جیم کالینز (نویسندهی کتاب از خوب به عالی) و مارشال گلداسمیت (استاد دانشگاه هاروارد) تنها تعداد معدودی از افراد زیادی هستند که به مدیران و صاحبان کسب و کار پیشنهاد می کنند همیشه سؤالاتی را از خود بپرسند و برای این کار سؤالاتی را در اختیار آنها قرار می دهند. آنچه در ادامه می خوانید مجموعه ی با ارزشی از سؤالاتی است که مدیران عامل شرکت ها، مؤسسان سازمان ها، اساتید و نویسندگان حوزه ی کسب و کار، بازاریابان و فروشندگان بزرگ و اشخاص شناخته شده ی دیگر صنعت و بازار به مدیران پیشنهاد می کنند همواره از خودشان بپرسند.

آیا شما حداقل ده سوال از این صد سوال را در باره سازمان تان از خود پرسیده اید؟؟؟

note

برخی از صفحات کتاب را به عنوان نمونه در تصویر زیر مشاهده می کنید:

100Qpages
برای خرید این کتاب اینجا کلیک کنید …

2 دیدگاه ها

  1. رضا گفت:

    از سرعت پاسخگویی و ارسال متشکرم

  2. مهدی گفت:

    جناب آقای مسعود محمدی من شما را در همایش چند هفته پیش در بندرعباس زیارت کردم. خیلی از شما و راهکارها و وب سایت تان خوشم اومد و هر روز مرور می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *