رایج‌ترین اشتباهات فروش در سال 2015
19 مارس, 2015
چند روش برای افزایش لیست ایمیل در سال جدید  
21 مارس, 2015
نمایش همه

یکسال دیگر در کنار شما

یکسال دیگر در کنار شما دوستان عزیز و خوانندگان دوست داشتنی بودیم و حضور شما خوانندگان عزیز بود که ما را دلگرم ساخت تا به رسالت خودمان که اطلاع رسانی و آموزش در حوزه بازاریابی است عمل کنیم. در این نوشتار گزارش کوتاهی از این یکسال برایتان تهیه دیده ایم با این امید که سال آینده، سالی پربارتر باشد و و بتوانیم به اهداف بزرگتری دست یابیم.

در سالی که گذشت سایت آی بازاریابی تحولات چشم گیری داشت ویک تیم حرفه ای از برنامه نویسان وب( گروه وارمان) و یک تیم حرفه ای از نویسندگان مختلف در تولید محتوای (گروه مـاورای) در آن همکاری داشتند و به جرات می توان گفت که به روزترین مقالات حوزه بازاریابی را برای شما خوانندگان عزیز ارائه کردیم.

 

در گام اول لوگو و هویت برند آنلاین سایت دست خوش تغییرات شد و نسبت به علم روز، یک طراح مینمال و به روز برای آن طراحی شد. در این طراحی یک المان شش ضلعی کانسپت اصلی طراحی قرار گرفت و دو رنگ اصلی قرمز و سرمه ای به عنوان رنگ های اصلی سایت برگزیده شد که در طرح لوگو میتوانید استفاده بهینه از رنگ ها را ببینید.

rebranding,

 

در گام دوم نسبت به پیشرفت علم طراحی وب و آسان سازی استفاده کاربران از سایت، دست به تغییر ظاهر و برنامه نویسی سایت کردیم که سایت جدید به صورت تماماً واکنش پذیر طراحی و پیاده سازی شده است. در طراحی گرافیکی سایت جدید توجه به رنگ های اصلی تایید شده در سند هویت برند آی بازاریابی، دارای اهمیت بسیاری قرار داشت تا بتواند هویت بصری برند آی بازاریابی در ارتباط های بصری با کاربران ایجاد کند. در طرح جدید سعی کردیم سایتی بسیار کاربر پسند و کاربردپذیر را طراحی کنیم و جا دارد از تمامی کاربران که با نکته های خود ما را در بهبود کار یاری کردند تشکر کنم.

 

site

 

نقطه قوت سایت محتوا آن بود که جا دارد تشکر ویژه از تیم تولید محتوا سایت بکنم که در ادامه آماری از آن ارایه خواهد شد.
حدود 12 مصاحبه با بزرگان بازاریابی ایران داشتیم که با استقبال خوبی از طرف خوانندگان مواجه شد.

با توجه به اینکه این روزها رسانه های دیداری و شنیداری از محبوبیت زیادی برخوردارند، حدود 34 پادکست آموزشی تهیه شد.

بیشترین تمرکز ما بر روی مقالات به روز در حوزه بازاریابی، تبلیغات، برندینگ و روابط عمومی بود که حدود 500 مقاله در این حوزه به صورت ترکیبی از مقالات تالیفی و ترجمه ای در اختیار خوانندگان قرار گرفت.

علاوه بر این ها سعی کردیم شما را با بزرگان بازاریابی دنیا آشنا کنیم و 34 نفر از بزرگان را معرفی کردیم.

معرفی رویدادهای بازاریابی دنیا و رویدادها و کنفرانس های داخلی هم جزو برنامه های اصلی ما بود که حدود 5 کنفرانس و سمینار را اطلاع رسانی کردیم و بعضا تخفیف هایی نیز برای اعضا از در نظر گرفته شد.

این فعالیت ها منجر به افزایش 3 برابری آمار بازدید کنندگان شده است . نمودار زیر آمار بازدید از سایت را در 6 ماه اخیر نشان می دهد که افزایش صد درصدی در آن کاملا مشهود است. در حال حاضر به طور متوسط روزانه 1500 نفر بازدید کننده از مطالب سایت بهره مند می شوند.

amar

آمار نشان می دهد که بیشترین بازدید کنندگان از طریق موتور های جستجو  آی بازاریابی را پیدا کرده اند که نشان دهنده اعتبار بالای این وب سایت است. در درجه دوم نیز بیشترین تعداد مراجعه به صورت مستقیم به وب سایت بوده است که  تعداد زیادی از خوانندگان به صورت دائمی به وب سایت مراجعه می کنند و به نوعی خواننده وفادار آی بازاریابی محسوب می شوند.

amar 2

در همین مدت نظرات و کامنت های بسیار زیادی از طرف شما عزیزان نیز دریافت کردیم که موجب دلگرمی ما و تضمین کننده ادامه راه این سایت خواهد بود.

در روزهای آخر سال نیز بخش پرسش و پاسخ وب سایت راه اندازی شده است که از سال جدید پاسخ گوی سوالات تخصصی شما در زمینه بازاریابی خواهد بود و  از هم اکنون شما را دعوت به استفاده از این بخش می کنیم

از طرف کلیه تیم آی بازاریابی سالی خوش و سرشاز از موفقیت های فردی و شغلی برایتان آرزومندم.

با تشکر فراوان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *