گوگل نمایش آگهی‌های خرید را در سنگاپور راه‌اندازی کرد

لوگو
طراحی مجدد لوگو: در به‌روزرسانی برند چه مواردی باید مدنظر قرار گیرد؟ بخش سوم و پایانی
12 فوریه, 2017
بازاریابی
چهارده استراتژی بازاریابی برای الهام بخشیدن به متفکران استراتژیک – بخش سوم و پایانی
13 فوریه, 2017
نمایش همه

گوگل نمایش آگهی‌های خرید را در سنگاپور راه‌اندازی کرد

سنگاپور

از این به بعد برندهای مختلف با راه‌اندازی تبلیغات نمایشی و تصویر دار در سنگاپور روشی سریع‌تر و بهتر برای دسترسی پیدا کردن به خریداران در سنگاپور دارند.

به گزارش آی بازاریابی [ibazarayabi.com] این به معنای نمایش تصاویر محصولات در نتایج موتور جستجو گوگل در کشور سنگاپور در کنار نتایج عادی و معمول متنی گوگل هست.

 

اولین برندهایی که از این خدمات گوگل در کشور سنگاپور استفاده کرده‌اند عبارت‌اند از Zalora، Decathlon، Mums.sg و فروشگاه آنلاین Qoo10.

 

این دست از تبلیغات گوگل کارکردی همانند تبلیغات کلیکی گوگل دارد که سفارش‌دهنده تبلیغ به ازاء هر کلیکی که بر روی تبلیغ نمایش داده وی انجام می‌شود، هزینه‌ای را به گوگل می‌پردازد و اگر هیچ بازدیدکننده‌ای بر روی تبلیغ وی کلیک نکند، هزینه‌ای هم نمی‌پردازد.

 

گوگل شاپینگ

 

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط گوگل، این امکان نمایش عکس در تبلیغات در حال حاضر در کشورهای هنگ‌کنگ، مالزی، فیلیپین و تایوان در نسخه بتا یا آزمایشی ارائه می‌شوند. کاربران در استرالیا و ژاپن پیش‌ازاین قادر بوده‌اند این دست از تبلیغات را در بین نتایج این موتور جستجو، گوگل شاپینگ و همچنین دیگر موتورهای جستجویی که از دیتا گوگل استفاده می‌کنند، ببینند؛ درحالی‌که کاربران اینترنت در کشور هند تنها قادر به دیدن این دسته از تبلیغات تنها در نتایج موتور جستجو گوگل و برخی از دیگر موتورهای جستجویی که از دیتا گوگل استفاده می‌کنند، هستند.

 

کاربران کشور نیوزلند نیز همانند کاربران کشور سنگاپور در حال حاضر فقط و فقط قادر این دست از تبلیغات در نتایج موتور جستجو و در کنار نتایج متنی هستند.

 

جونا فلینت، مدیر بخش سنگاپور گوگل، اعلام کرده است که 53% از جمعیت کشور سنگاپور از اینترنت برای مقایسه محصولات، قیمت‌ها و خصوصیات آن‌ها به‌منظور کمک به تصمیم خرید خودشان استفاده می‌کنند.

 

فلینت در اظهارنظری در این رابطه اعلام کرد که گوگل با توجه به سخت بودن جستجو بدون عکس محصولات برای کاربران، سعی کرده با فراهم آوردن این امکان، فرایند معرفی کردن محصول و خدمات را برای خریداران و فروشندگان سنگاپوری از پیش ساده‌تر سازد.

 

همچنین مدیر ارشد بازاریابی و فروش برند Mums.sg نیز اعلام کرده که در طی دوره آزمایشی این خدمت شاهد افزایش قابل‌توجهی در بازدیدکننده‌های خود بوده‌اند. همچنین وی اذعان داشته که با استفاده از این خدمت، آن‌ها بدون استفاده از یک کارشناس آی تی به‌راحتی قادر به بارگذاری کل تصاویر کاتالوگ محصولات خود بوده و می‌توانند زمان صرفه‌جویی شده از این منبع را برای مدیریت بهتر کمپین‌های خود صرف کنند.

برچسب ها: تبلیغات اینترنتی, تبلیغات کلیکی, سنگاپور, گوگل شاپینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *