خلاقیت
25 اکتبر, 2014
دامپینگ و اثرات مثبت و منفی آن
26 اکتبر, 2014
نمایش همه

گزارش تبلیغات آنلاین ویدئویی: پیش‌بینی رشد

در یک گزارش جدید از BI Intelligence محرک‌های اصلی رشد سریع تبلیغات ویدئویی، هزینه و عملکرد آن و افرادی که در شکل دادن به این صنعت نقش اساسی دارند مورد بررسی قرار گرفت و آن‌ها از رشد سالانه 19.5 درصدی درآمد ناشی از ویدئوهای تبلیغاتی در سال 2016 خبر می‌دهند.
تبلیغات آنلاین ویدئویی یکی از رسانه‌های تبلیغاتی است که به سرعت در حال رشد است. تبلیغات ویدئویی از لحاظ بصری بودن و روایت‌گری تقریبا معادل تبلیغات تلویزیونی است، در حالی که تمام مزایای دیجیتال بودن ازجمله هدف‌گیری پیشرفته، ردیابی و غیره را دارا می‌باشد.

 

 

monthyonlinevideoadviews-1

در سال 2013 مشاهده‌ی تبلیغات آنلاین ویدئویی گسترش پیدا کرد و تعداد آن در ایالت متحده در ماه دسامبر به بیش از 35 بیلیون رسیده است. با وجود این‌که این گزارش متعلق به ایالت متحده است اما این اثرات خواه یا ناخواه به ایران هم خواهد رسید و باید به فکر سرمایه‌گذاری روی آن بود و از مزایای آن بیش از رقبا بهره برد.
در این‌جا برخی از روندهای اصلی این گزارش بیان می‌شود.

 
درآمد تبلیغات آنلاین ویدئویی از 2.8 بیلیون دلار در سال 2013 به حدود 5 بیلیون دلار در سال 2016 خواهد رسید. در حالی که درآمد تبلیغات تلویزیونی در همین دوره‌ی زمانی نزدیک به سه درصد در سال کاهش پیدا خواهد کرد.

 
نمایش تبلیغات ویدوئی در سال 2013 گسترده شد. در ماه دسامبر سال 2013 بیش از 35 بیلیون بازدید داشت و به طور متوسط بیش از صد درصد رشد داشته است.

 
اگرچه تبلیغات ویدئویی به میزان قابل توجهی از سایر فرمت‌ها گران‌تر هستند، اما قیمت‌ها پیوسته در حال کاهش است.

 
تا سال 2016 درآمد ناشی از تبلیغات تلویزیونی برای آگهی دهندگان هر سال 2.8 درصد کاهش خواهد یافت. این کاهش در مورد تبلیغات در روزنامه ها 13.9 درصد و در مورد رادیو 16.8 درصد است که نشان می دهد استفاده از این دو رسانه سنتی برای تبلیغات دیگر کارآیی چندانی ندارد.

 
دستگاه‌های جریانی در فصل چهارم سال 2013 تنها دو درصد از تبلیغات آنلاین ویدئویی را به خود اختصاص داده‌اند، اما شرکت‌هایی مانند BrightLine در حال آزمایش برای رشد این فرمت هستند.

 
به طور کامل این گزارش:
بررسی محرک‌های اصلی رشد تبلیغات آنلاین ویدئویی
بررسی این‌که چگونه تبلیغات ویدئویی نسبت به سایر فرمت‌های تبلیغاتی دیجیتال هزینه و عملکرد را انباشته می‌کند.
بازیگران اصلی در فضای تبلیغات ویدئویی را تشریح می‌کند.
توضیح می‌دهد چگونه استارت‌آپ‌هایی مانند BrightLine و آلفونسو با استفاده از روش‌های نوآورانه توانستند شکاف بین تبلیغات دیجیتالی و تلویزیونی را پر کنند.

برچسب ها: تبلیغات ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *