پنج روش ساده برای جذب مشتریان
12 نوامبر, 2014
اثر مرکب
13 نوامبر, 2014
نمایش همه

کنفرانس جهانی فروش 2014

کنفرانس جهانی فروش2.0 پنجم وششم می سال 2014 در سان فرانسیسکوی آمریکا برگزار شد. در این رویداد تعدادی از بازاریابان و رهبران در طول یک رویداد تعاملی تاکتیک‌های اثبات شده‌ی فروش را از جمعی از متخصصین یاد گرفتند.

Header_May2014_Resource_Concluded

 

مباحث مهم این کنفرانس عبارتند از:

  • بهبود فرآیند فروش
  • داده‌ها، تجزیه و تحلیل و معیارها
  • آموزش فروش و توسعه
  • فروش اجتماعی
  • تعامل با مشتری و حفظ آن
  • رهبری، فرهنگ و استراتژی

این کنفرانس به عنوان یکی از ده همایش برتر کارآفرینان در سال 2014 توسط مجله‌ی فوربس انتخاب شد. از سخنرانان مهم این رویداد می‌توان به اسکات برومفیلد، ارشد بازاریابی شرکت xactly، باب کار رئیس هسئت مدیره‌ی سیستم‌های پرداخت هارتلند، مارک رابرج مدیر فروش ها اسپات اشاره کرد.

 

107_Sales_2.0_2014_8176-3231154761-O

این رویداد برای هر بازاریاب و فروشنده‌ی حرفه‌ای که می‌خواست بهترین شیوه ها و تاکتیک ها را یاد بگیرد خوب بود و به تمام جنبه‌های فروش سازمان از جمله: چالش‌های مدیریت فروش، بینش رهبری، فروش اجتماعی، مدیریت مشتریان، توانایی فروش، استراتژی فروش و اجرای آن، تکرار فروش، فروش و هم‌ترازی آن با بازاریابی و موارد بسیار دیگر رسیدگی شد.

 

موضوع محوری این رویداد “موفقیت در زمان واقعی” بود و در آن بر قابلیت‌های زمان واقعی مانند بازاریابی در زمان واقعی، تجزیه وتحلیل، رسانه‌های اجتماعی، قیمت گذاری، بازخورد عملکرد و غیره تمرکز شد. دیوید میرمن اسکات اشاره کرد که آنچه که باعث می‌شود استراتژی بازاریابی شما و یا استراتژی‌های فروش شما شکست می‌خورد این است که شما معمولا به این فکر می‌کنید که در آینده چه کاری انجام دهید یا در مورد گذشته مطالعه می‌کنید در حالی که شما روی همین لحظه باید تمرکز کنید. دیوید میرمن اسکات یک نویسنده و استراتژیست بازاریابی و فروش است و یک سخنران حرفه‌ای می‌باشد. او نویسنده‌ی کتاب “قوانین جدید بازاریابی و روابط عمومی” است که در حال حاضز نسخه‌ی چهارم آن در حال انتشار است و به 26 زبان دنیا ترجمه شده است.

 

img_1075

در این کنفرانش مطالعات اخیر توسط شورای CMO مطرح شد که نشان می‌داد تنها 9 درصد از بازاریابان اطلاعات مصرف‌کننده را براساس زمان واقعی دریافت می‌کنند در حالی که بقیه اهمیتی نمی‌دهند.

 

بهترین نتایج بازاریابان از بهترین طرح‌ها و بهترین برنامه‌ها بدست نمی‌آید بلکه از استفاده از فرصت ها در زمان واقعی بدست می‌آید. فناوری داده‌های بزرگ اجازه‌ی تجزیه‌وتحلیل داده‌ها و تشخیص الگوها را می‌دهد و منجر به تصمیم‌گیری بهتر و سریع‌تر می‌شود. تکنولوژی‌های آنلاین آنچه را که مشتریان در زمان واقعی در وب‌سایت ما انجام می‌دهند را به ما نشان می‌دهد.

 

در کنفرانس فروش 2.0 استراتژی های رهبری و فناوری های Saas مطرح شد که به فروش B2B و ایجاد تیم‌های رقابتی‌تر و دریافت سود بیشتر کمک می‌کند. شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند چگونه موفقیت را در زمینه‌هایی مثل رسانه‌های اجتماعی، تعامل با مشتری، فرآیند فروش و غیره اندازه‌گیری کنند.

 

 

 

 

 

برچسب ها: رویداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *