نیروهای فروش غیرمتمرکز
مزایای استفاده از نیروهای فروش غیرمتمرکز
25 فوریه, 2016
فروشنده
یک فروشنده حرفه‌ای و ده خصیصه شخصیتی وی – بخش اول
27 فوریه, 2016
نمایش همه

کمپین خلاقانه هاینز در مسابقات سوپربول آمریکا

شما لزوماً نباید خودتان یک تماشاچی و طرفدار پر و پا قرص ورزشی باشید تا از تماشای بازی‌های سوپربول لذت ببرید، خصوصاً با توجه به اینکه تبلیغات پخش‌شده در این نوع از مسابقات سال‌به‌سال خلاقانه‌تر از سال گذشته می‌شود. این تبلیغات که هرساله میلیون‌ها دلار برای آن‌ها به‌منظور جذب مخاطبین بسیار زیاد هزینه می‌شود، یکی از منابع الهام‌بخش بازاریابی در سراسر جهان به‌حساب می‌آید.

 

اما بااین‌وجود، صرف یک بودجه سنگین همیشه نمی‌تواند تضمینی برای موفقیت یک کمپین خلاقانه تبلیغاتی باشد و برای اثبات این نکته مثال‌ها و نمونه‌های بسیار زیادی وجود دارد. درواقع اقناع مخاطب برای تماشای یک تبلیغ کار خیلی ساده‌ای نیست و در این مرحله است که پای خلاقیت به کمپین‌های تبلیغاتی باز می‌شود. برند هاینز در تبلیغی که در ادامه می‌بینید قصد نشان دادن تنوع محصول خودش را داشته که درنتیجه تصمیم گرفته قدری خراج از چهارچوب‌های معمول تبلیغاتی حرکت کند و درنتیجه اقدام به تهیه یک تبلیغ تلویزیونی خنده‌دار و به‌یادماندنی و تا حدودی عجیب کرده است.

 

کمپین خلاقانه

 

این کمپین خلاقانه که در آن از تعداد زیادی سگ با نژاد  داشهوند و ملبس به لباس‌هایی خاص استفاده‌شده که در حال دویدن به سمت تعدادی از مردان وزنان هستند موجب هیجان بسیار زیاد و البته مثبت در بیننده خودش می‌شود. در حقیقت بر اساس اطلاعات و بازخوردهای به‌دست‌آمده از اشتراک‌گذاری این تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، این تبلیغ برند هاینز، تبلیغی بوده است که با بیشترین بازخورد مثبت و نقل و قول و اشتراک‌گذاری بین دیگر تبلیغات پخش‌شده در این دوره از مسابقات مواجه شده است، به‌طوری‌که حدود 60% از مخاطبین و بیننده‌های آن را زنان تشکیل داده‌اند. چیزی که بیش از هر چیز دیگری موجب جذب مخاطبین و بیننده‌ها به این تبلیغ‌شده است، همکاری برند تولیدکننده سس هاینز با “بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران” موسوم به PETA می‌باشد، تا از این طریق به ترویج موضوع پذیرش و بزرگ کردن حیوانات خانگی از طریق کمپین تبلیغاتی خودشان بپردازند، درحالی‌که همچنان با بازنشر این تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی به اشاعه برند خودشان هم کمک می‌کردند.

 

 

برند هاینز با همکاری آژانس تبلیغاتی DAVID قصد تولید و نمایش یک تبلیغ منحصربه‌فرد را داشت که به‌صورت بسیار خلاقانه به تبلیغ و معرفی خط محصولات این برند بپردازد، به‌گونه‌ای که مرتبط با احساسات مثبت و دوست‌داشتنی باشد که البته استفاده از توله‌های کوچک و دوست‌داشتنی سگ‌ها دستیابی به این هدف را برای آن‌ها آسان می‌کرد.

 

آژانس تبلیغاتی: دیوید میامی

کارگردان هنری: ریکاردو کاسال

طراح: پول رمیرز

کارگردان: جف لا

محدوده جغرافیایی پخش: آمریکا و کانادا

برچسب ها: تبلیغات خلاقانه, کمپین خلاقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *