خرید
جایگاه خرید در آینده خرده‌فروشی‌
10 مارس, 2016
مدیر فروش
مسئولیت‌های شغلی مدیر فروش
12 مارس, 2016
نمایش همه

کمپین خلاقانه شرکت تولید کننده جلیقه نجات

کمپین خلاقانه

 بدترین نوشیدنی موجود در دنیا ممکن است در نهایت منجر به نجات داده شدن جان شما در بدترین و حیاتی ترین لحظاتی شود که شما شاید حتی قادر به تصور کردن آن هم نباشید. در این مطلب می بینیم که چگونه یک برند فرانسوی تولید کننده جلیقه های نجات بنام Tribord برای یادآوری شدت بد بودن طعم غرق شدن اقدام به تولید و عرضه یک نوشیدنی جدید ساختگی کرده است.

 

از بین آب های نوشیدنی مختلف از قبیل آب آناناس، آب افرا، آب نوشیدنی شهری، آب کلم و یا “آب آب” و موارد مشابه دیگری از این قبیل حدس زدن در این رابطه که کدام یک از انواع این نوشیدنی ها در آینده نزدیک یا دور تبدیل به یکی از نوشیدنی های مورد علاقه مردم می شود، بسیار سخت و دشوار است. البته با توجه به این کمپین که توضیح آن را در ادامه با هم می خوانیم و البته آن را مدیون برند فرانسوی تولید کننده لوازم ورزشی به نام Tribord هستیم، بخوبی می دانیم و مطمئنیم که یکی از اشکال مختلف ماده ای با فرمول H2O موفق به کسب چنین جایگاهی در آینده نمی شود.

 

 

به منظور بالا بردن آگاهی از خطرات غرق شدن و همچنین فروش تعدادی جلیقه نجات، فرند فرانسوی Tribord با همکاری آژانس تبلیغاتی Rosa Park یک نوشیدنی برند را با نام Wave به معنای موج تولید کرده اند. این نوشیدنی جدید در ظرفی براق و صیقلی و به رنگ نقره ای قرار داشت که لوگویی به رنگ بنفش بر روی آن نقش بسته بود و توسط گروهی از جوانان در قالب تیم های ترویج و فروش بصورت رایگان در بین رهگذران در ساحل دریا توزیع می شد و این رد حالی بود که همزمان و در کنار آنها فروش و عرضه جلیقه های نجات تولید شده توسط این برند نیز در کنار آنها در جریان بود.

 

در پشت قوطی این نوشیدنی جمله‌ای قرار داشت که نوشته بود، “این را تبدیل به آخرین تجربه خود از حس غرق شدن نمایید”. همچنین تصویری کوچک از محصول موردنظر آن برای فروش که یک نوع جلیقه نجات بنام  Izebar 50 life vest بود نیز دیده می‌شد که پشت قوطی را بیشتر شبیه به یک کاتالوگ فروش محصول تا فضایی برای اطلاع‌رسانی بیشتر در مورد یک موضوع مهم و خاص می‌کرد.

برچسب ها: تبلیغات خلاق, کمپین خلاقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *