تاثیر احساسات در خدمت به مشتریان
7 دسامبر, 2014
ارتباط حضوری بهتر است یا ارتباط آنلاین؟
8 دسامبر, 2014
نمایش همه

پیش‌بینی رشد 58 درصدی کسب‌وکارهای کوچک در سال 2015

براساس تحقیقات can capital انتظار می‌رود در سال 2015 حدود پنجاه و هشت درصد از کسب‌وکارهای کوچک رشد داشته باشند. این نظرسنجی نشان می‌دهد کسب‌وکارهای کوچک درحال برداشتن گام‌های مثبت برای رشد کسب‌وکارشان هستند.

این تحقیق به کسب‌وکارهای کوچک برای رشد و گسترش کمک خواهد کرد و داده‌ها نیز برخی از چالش‌های پیش‌روی کسب‌وکارهای کوچک از جمله اعمال نفوذ تبلیغات، استراتژی‌های بازاریابی و جذب سرمایه را نشان می‌دهد.

 

جیمز ماندلسون در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده است اشاره کرد که 38 درصد از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک برای گسترش کسب‌وکارشان توسط اشکال جدیدی از فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی(مانند تبلیغات آنلاین، بازاریابی ایمیل و غیره) برنامه‌ریزی کرده‌اند، در حالی که این درصد در سه ماه گذشته 31 بود.

 

این نظرسنجی هم‌چنین نشان داد که 41 درصد از این کسب‌وکارها به وضوح تاثیر آنلاین بودن و تلفن همراه را در کسب‌وکار به خوبی درک کرده‌اند. صاحبان کسب‌وکارهای کوچک می‌گویند نقد و بررسی‌های آنلاین در درجه‌ی اول و سپس خرید اینترنتی تاثیر به‌سزایی در کسب‌وکار آن‌ها داشته است.

این بررسی نشان داد که 35 درصد از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک قصد خرید تجهیزات اضافی و سرمایه‌گذاری اضافی برای سال آینده دارند. Can capital می‌گوید این افزایش 10 درصد بیش از سه ماهه قبلی است.

 

1

چالش‌های رشد در سال 2015

با این حال، این نظرسنجی برخی از نگرانی‌های صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را هنگام برنامه‌ریزی برای رشد نشان می‌دهد. 35 درصد از صاحبان کسب‌وکارها می‌گویند که بزرگ‌ترین چالش آن‌ها توانایی ارائه‌ی هزینه‌های رقابتی است. در واقع این نظرسنجی نشان می‌دهد حدود 34 درصد از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک به افزایش هزینه‌های اشتغال به عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای رشد آینده شرکت واکنش نشان می‌دهند.

 

2

سرمایه‌گذاری برای رشد در سال 2015

حدود چهل‌وسه درصد از صاحبان کسب‌وکارها نیاز به سرمایه خارجی را برای اجرای کسب‌وکار کوچک خود در سال آینده پیش‌بینی کردند.

61 درصد از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک پیدا کردن سرمایه چالش دیگری برای کسب‌وکارشان است. 34 درصد از آن‌ها گفته‌اند ساده‌ترین گزینه برای گرفتن این سرمایه در قالب وام بانکی است و 27 درصد هم گفته‌اند که از دوستان و خانواده برای دریافت سرمایه کمک خواهند گرفت.

باور رشد برای کسب‌وکارهای کوچک در سال 2015 پس از چند سال ناکامی کاملا واضح است، سوال این‌جاست که کارآفرینان چگونه با چالش‌های افزایش هزینه‌ها و دسترسی به سرمایه برخورد خواهند کرد؟

 

برچسب ها: کسب‌وکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *