چرا صاحبان وبسایت باید پذیرای بازاریابی محتوا باشند
30 آوریل, 2015
شش گام ابتدایی برای بازاریابی مجدد
2 می, 2015
نمایش همه

کریس بروگان: نویسنده و سخنران در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی

کریس بروگان: نویسنده، خبرنگار، مشاور و سخنران در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی

نام به انگلیسی: Chris Brogan

سال و محل تولد: ۱ آوریل ۱۹۷۰ ماساچوست، آمریکا

آدرس وبسایت: chrisbrogan.com

Brogan11

کریس بروگان مدیر عامل مجموعه Owner Media Group است که به ارائه دوره های آموزشی به صاحبان کسب و کار اختصاص دارد. وی نویسنده ۷ کتاب مختلف می باشد که جزء پر فروشترین های لیست نیویورک تایمز قرار گرفته و به برخی از آنها در ادامه این مطلب اشاره شده است. وی در کارنامه خود ارائه مشاوره به شرکت های از قبیل مایکروسافت، دیسنی، گوگل، پپسیکو، سونی، جنرال موتورز، کوکا کولا، سیسکو و برخی از دیگر شرکت های کوچک و بزرگ را ثبت کرده است. تخصص وی در حوزه محتوا، بازاریابی دیجیتالی، ایجاد مشتری بالقوه، رشد کسب و کار و مواردی از این دست است.

کتاب بروگان تحت عنوان سفیران اعتماد: استفاده از وب برای ایجاد اعتماد، ارتقاء اعتبار و کسب اعتماد در سال ۲۰۰۹ پر فروش ترین کتاب از نظر روزنامه نیویورک تایمز معرفی شد و به ترتیب در رتبه ۸ و ۳۰ پرفروش های وال استریت ژورنال و سایت آمازون معرفی شد. دومین کتاب وی با عنوان رسانه اجتماعی ۱۰۱: تلکتیک ها و راهکارها برای توسعه کسب و کار شما بصورت آنلاین در سال ۲۰۱۰ بود.

وی نویسندگی برای مجله کارآفرین  Entrepreneur هم در کارنامه خود دارد. وی موسس مجموعه شرکت های Kitchen Table Companies بوده و در حال حاضر عضو هیئت مشاورین Hubspot می باشد.

برچسب ها: بازاریابی, نخبگان بازاریابی و تبلیغات ایران و جهان, کریس بروگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *