در تبلیغات دست به هر کاری نزنید
22 دسامبر, 2014
چگونه رهبری و مدیریت را به تعادل برسانیم؟
23 دسامبر, 2014
نمایش همه

کریسمس و تبلیغات

وقتی هر سال به نوروز نزدیک می شویم اغلب شرکت های ایرانی بیشترین کاری می کنند اکتفا به تبریک گفتن عید است و کمتر تیزر تبلیغاتی می بینیم که مخصوص عیدنوروز ساخته شده باشد و از المان های نوروز به طور خلاقانه ای استفاده کرده باشد. اعیاد و تعطیلات و رویدادهای خاص در صنعت تبلیغات از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند به طوری که حتی شرکت مک دونالد از عید فطر در کشورهای اسلامی استفاده می کند و با طراحی پوسترها و تیزرهای مخصوص به استقبال این عید می رود. شرکت های بزرگ تولید کننده نوشیدنی هم از ماه مبارک رمضان استفاده های تجاری زیادی می کنند.

برندهای بزرگ دنیا به اهمیت رویدادهای خاص به خوبی پی برده اند و از ماه ها پیش برای استفاده تبلیغاتی از رویدادها برنامه ریزی می کنند.

کریسمس یکی از بزرگترین ای رویدادهاست که اکثر برندها تمرکز اصلی خود را بر آن قرار می دهند و علاوه بر تبلیغات خاص برنامه های پروموشن نیز برای آن طراحی می کنند.

در این مطلب 6 ویدئو از چند برند معروف در نظر گرفته ایم و از شما می خواهیم تا بهترین تبلیغ را انتخاب کنید. در قسمت نظرات نام بهترین تبلیغ را بنویسید و اگر دوست داشتید آن را تحلیل کنید.

 

برچسب ها: تبلیغات, تیزر تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *