چیستا؛ اولین سیستم آموزش ویدئویی برخط بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش در کشور آغاز به کار کرد

بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی
اصول اساسی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی برای موفقیت برندها
11 مارس, 2017
چگونه از تصمیم‌گیری احساسی مشتری در بازاریابی احساسی استفاده کنیم؟
18 مارس, 2017
نمایش همه

چیستا؛ اولین سیستم آموزش ویدئویی برخط بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش در کشور آغاز به کار کرد

چیستا

اغلب ما با مشکلات متنوعی در کسب‌وکار خود دست‌وپنجه نرم می‌کنیم و ریشه بیشتر این مشکلات را در عوامل بیرونی مانند وضعیت اقتصادی جامعه و دیگر مشکلات جستجو می‌کنیم. این در حالی است که با آموختن برخی مهارت‌ها در حوزه بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش می‌توانیم رشد باورنکردنی را در کسب‌وکار خود ایجاد کنیم.

چیستا، اولین سیستم آموزش ویدئویی برخط در کشور است که بصورت گسترده به آموزش مباحث مرتبط با بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش می‌پردازد تا شما را به مدیران فروش قدرتمندی تبدیل کند که، بهترین تصمیمات را برای رشد شرکت خود می‌گیرند. چیستا معتقد است که هیچ یک از راهبردهای دولت برای برون رفت از وضعیت اقتصادی فعلی، کارآمد نخواهد بود مگر اینکه ما، علاوه بر مهارت های علمی و تجربی خود، دانش و مهارت کاربردی کسب و کار را نیز فراگیریم.

در این دوره‌های آموزشی شما با موضوعات بسیاری از جمله طراحی برنامه بازاریابی، مدیریت استراتژیک برند، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی دیجیتال و … بصورت کامل آشنا می‌شوید.

نکته قابل توجه در چیستا! ضمانت برگشت وجه است.  در شرایطی که شما به هر دلیلی از مجموعه‌های آموزشی دریافتی رضایت کافی را نداشته باشید، چیستا تمامی مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت خواهد کرد.

عجله کنید و نوروز امسال را به فراگیری مهارت‌هایی بپردازید که می‌توانند سال کاری متفاوتی را برای شما رقم بزنند.

برچسب ها: آموزش, آموزش بازاریابی, چیستا
صبا روفه‌گرحق
صبا روفه‌گرحق
فارغ‌التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازاریابی هستم. علاقه زیادی به وبلاگ نویسی و بازاریابی محتوایی دارم. هم اکنون نیز در زمینه بازاریابی محتوایی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *