رویداد بازاریابی محتوای جهانی 2014
17 دسامبر, 2014
چند پیشنهاد برای فروش بهتر خدمات بیمه ای
18 دسامبر, 2014
نمایش همه

چند نکته ضروری برای استارت‌آپ‌ ها

کسب مدرک از دانشگاه چیزی است که باید جشن گرفته شود مگر این‌که شما به دنبال مهارت‌های خاصی باشید. دانشگاه مکان خوبی برای کارآفرینان نیست. این به این معنا نیست که شما نباید به دانشگاه بروید. آن حتی ممکن است یک مکان عالی برای شروع یک کسب‌وکار برای شما باشد اما به یاد داشته باشید که موسسات آموزشی برای آموزش تکنیک‌های ضروری استارت‌آپ‌ راه‌اندازی نشده‌اند. جهت پر کردن این شکاف در ادامه این مقاله درس‌هایی از استارت‌آپ برای شما آورده شده است که هرگز در دانشگاه‌ها نخواهید آموخت.

 

1406240238-college-never-teach-these-10-startup-lessons

مقابله با شکست

بخش اجتناب‌ناپذیر از یک استارت‌آپ‌ شکست است. تقریبا همه‌ی کارآفرینان موفق در یک نقطه شکست خورده‌اند. این فرآیندی است که به شما کمک خواهد کرد تا سرمایه‌گذاری بعدی خود را روی یک موفقیت بنا بگذارید. شما در دانشگاه شکست را یاد نمی‌گیرید و آن‌ها آمادگی شکست به شما نمی‌دهند. حقیقت این است که شکست پایان جهان نیست، شما باید سعی در کشف و مقابله با آن‌ها بکنید هنگامی که به دنیای استارت‌آپ می‌پیوندید.

یک فروشنده باشید.

اگر شما می‌خواهید استارت‌آپ موفقی داشته باشید، باید توانایی فروش داشته باشید. همانطور که رد ماتلی می‌گوید این فروش است که فرایند تولید را به جریان می اندازد. فروش باعث فعال شدن کسب و کار می شود و تعیین کننده کل مسیر جامعه است. این مهارتی است که در طول زمان باید به دست بیاورید و در کلاس درس آموخته نمی‌شود.

کارفرما باشید.

برخی افراد به طور ذاتی رهبر متولد می‌شوند و برخی هم در دانشگاه ها تبدیل به رهبر می‌شوند. کارفرما کسی است که کارکنانش را مدیریت می‌کند. در حالی که کارفرمایان بزرگ همواره رهبران بزرگی هستند، همه‌ی رهبران کارفرماهای خوبی نیستند. اگر شما کارفرمای بزرگی باشید شما باید قادر به هدایت، الهام بخشی و حتی تصمیم‌گیری‌های دشوار خواهید بود. این یک مهارت است و به هیچ وجه قابل آموختن در کلاس درس نیست برای یادگیری آن باید در دنیای واقعی قدم بگذارید.

زمان را مدیریت کنید.

استفاده مؤثر از زمان ضرورتي اجتناب ناپذير براي موفقيت در عرصه کسب‌وکار است. مديريت زمان شامل مجموعه‌اي از مهارت‌ها براي كنترل و استفاده بهتر از زمان است. هیچ وقت آزادی برای شما وجود نخواهد داشت، ممکن است جلسه‌ای در اواخر شب داشته باشید، تحققات بسیاری باید انجام دهید و غیره. بنابراین باید مدیریت زمان خود را به بهترین شکل انجام دهید.

ارتباطات کاری صحیح داشته باشید.

ارتباط با افراد دانشگاه مربوط به کار و تعاملات کاری واقعی نیست. مهم نیست که استخدام دوستان چقدر وسوسه‌انگیز باشد، آن‌ها ممکن است برای استارت‎آپ شما مناسب باشند. هنگامی که در حال اجرای استارت‌آپ خود هستید، آماده و حاضر باشید برای جذب افراد مناسب، به جای تکیه بر کسانی که وجود دارند.

خارج از چهارچوب فکر کنید.

حتما این جمله را شنیده‌اید که مدارس خلاقیت را می‌کشند، اغلب در دروس مدرسه و دانشگاه یک جواب درست یا نادرست وجود دارد، اما در جهان استارتاپی قوانین مبهم هستند. اگر شما برای اشتباه کردن آماده نباشید هرگز یاد نخواهید گرفت کار درست را انجام دهید. خلاقیت مهم‌ترین بخش از یک استارت‌آپ است.

برچسب ها: استارت آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *