پری مارشال: نویسنده و کارآفرین آمریکایی، استراتژیست بازاریابی آنلاین

5 راه برای ایجاد فرهنگ خوب برای یک شرکت
13 فوریه, 2015
17 مفهوم اساسی که هر بازاریابی باید آن‌ها را بداند
14 فوریه, 2015
نمایش همه

پری مارشال: نویسنده و کارآفرین آمریکایی، استراتژیست بازاریابی آنلاین

پری مارشال: نویسنده و کارآفرین آمریکایی، استراتژیست بازاریابی آنلاین

نام به انگلیسی: Perry Marshall

سال و محل تولد: 10 آوریل 1969 آمریکا

 

Perry_marshall_wikimedia_commons_sm

 

پری مارشال (متولد 10 آوریل 1969) یک کارآفرین آمریکایی، استراتژیست بازاریابی آنلاین و نویسنده چندین کتاب مشهور است که مهم‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها فروش و بازاریابی 80/20، راهنمای گوگل ادوردز و راهنمای تبلیغات در فیسبوک است. او مشاور و سخنران حرفه‌ای در موضوعات گوگل ادوردز، تبلیغات در فیسبوک و پرداخت به ازای هر کلیک (ppc)است.

مارشال از دانشگاه نبراسکا لینکلن از رشته مهندسی برق فارغ‌التحصیل شده است و سپس روی مهندسی صوت کار کرده است. در سال 2001 او Perry S. Marshall & Associates که یک موسسه برای مشاوره بازاریابی بود تاسیس کرد، سپس اولین کتاب خود با نام Industrial Ethernet را منتشر کرد. این کتاب راهنمای مقدماتی در مورد برنامه‌ریزی، نصب و نگهداری شبکه‌های اترنت صنعتی بود.

مارشال در سال 2002 شروع به کار با گوگل ادوردز کرد و بعد از آن برای اولین بار مشهور شد. در سال 2007 یک راهنمای بسیار عالی برای گوگل ادوردز منتشر کرد که به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های او تبدیل شد. سپس در سال 2011 راهنمای استفاده از تبلیغات فیسبوک را منتشر کرد، او در این راهنما از تکنیک‌های بازاریابی چریکی برای بستر رسانه‌های اجتماعی استفاده کرد.

کتاب بعدی او که در سال 2013 منتشر شد و بسیار هم مورد توجه قرار گرفته شده است کتاب فروش و بازاریابی 80/20 است. این کتاب یک راهنمای قطعی برای کار کمتر و ساخت بیشتر و استفاده از روش آنلاین برای گسترش فروش می‌باشد. وی در این کتاب از اصل پارتو بهره گرفته است به عبارتی می‌توان گفت اعداد 80 و 20 یک نماد هستند و تاکید بر این است که امور 50 / 50 نیستند بلکه با عدم توازن مواجه هستیم. او می‌گوید با شناسایی خدمات پرسود می‌توانید فروش خود را گسترش دهید.

برچسب ها: بازاریابی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *