136 نوع مختلف از انواع بازاریابی – بخش سوم و پایانی
30 دسامبر, 2015
نقدی کوتاه بر جشنواره برند های محبوب و برتر
31 دسامبر, 2015
نمایش همه

همایش جایزه فروشندگان برتر ایرانی

فروشندگان و ویزیتورها ، عامل و دلیل حیـات و بقـای سازمـان ها هستند. زیرا فـروش سازمان ها، مرهون توانایی وتخصص آنها در فضای پر رقیب و پرچالش امروزی است .

 

اما ، توانایی وتخصص فروشندگان نه تنها بدون برنامه وخود بخود اتفاق نمی افتد و موضوعی شانسی نیست، بلکه باید برای آن برنامه واقدامی مناسب را برنامه ریزی و هدایت نمود. زیرا ، صرفاً با بیان اینکه ما خواهـان نیروهای فـروش کارآمد و ماهر هستیم ، نمی تـوان به این توانمندی ها و قابلیت های سرنوشت ساز رسید و باید برای این مهم، مدل و ساختاری مناسب را طراحی و به مورد اجرا گذاشت.

 

در این مورد، شرکت مشاورین کیفیت ساز کارآفرین که در سال 1393 و با حمایت انجمن شرکت های صنعت  پخش ایران  و با همکاری انتشارات امیران، سایت کارآفرین کمک و سایت بیزینس مانیتور ایران و بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و مراکز علمی دانشگاهی و صنعتی اقدام به برگزاری اولین دوره جایزه فروشندگان و ویزیتورهای برتر ایران نمود، در نظر دارد دومین دوره جایزه فروشندگان و ویزیتورهای برتر ایرانی را با حمایت سازمان های فوق در تاریخ 15 بهمن ماه 1394 برگزار نماید.

 

لذا از کلیه سازمان های فروش، ویزیتورها و فروشندگان، درخواست می گردد با مراجعه به اطلاعات مندرج در سایت www.sa.kscco.co ، فرم های مربوطه را دانلود و پس از تکمیل برای ما ارسال نمایند تا امکان حضور ایشان در فرآیند ارزیابی و اعطای جایزه فراهم گردد.

 

ضمناً امکان حضور سازمانی ویزیتورها و فروشندگان و یا حضور فردی آنها در این برنامه امکان پذیر می باشد.

 

1.1.1jpg

 

توضیحات :

  1. در هر یک از سطوح، از میان حداقل 3 نفر از افرادی که بیشترین امتیاز را به ازای هر یک از سطـوح معرفی شده در فوق کسب نموده اند به قید قرعه یک نفر انتخاب شده و جوایز معرفی شده در صفحه 4 این بروشور به ایشان اهداء می گردد.
  2. در هر ردیف از مخاطبین، 3 نفر در سطوح برنزی، نقره ای و طلایی انتخاب خواهند شد.
  3. عکـس و مشخـصـات افـرادی که انتـخـاب مـی شـوند در مجلــه «مشاهیر فروش» با گستره توزیع ملی چاپ خواهد شد.
  4. به کلیـه افـرادی که در هـر یـک از سطوح جایـزه انتخـاب می شوند، گواهینامه مشترکی از سوی انتشارات امیران و سایت کارآفرین کمک مبنی بر گذراندن دوره آموزشی «مدیریت فروش» (Sales Management Mini Course) اعطا خواهد شد.

 

2

 

سخنرانان دومین دوره همایش جایزه فروشندگان برتر ایرانی:

 

جایزه-فروشندگان-جدید

 

برچسب ها: همایش جایزه فروشندگان برتر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *