نظرسنجی انتخاب شرکت‌های سرآمد دیجیتال از دید مردم

بازاریابی صنعتی≠بازاریابی مصرفی،مشتری متفاوت=استراتژی متفاوت بخش دوم و پایانی
13 دسامبر, 2015
کدام شبکه اجتماعی برای شرکت شما مناسب است؟
14 دسامبر, 2015
نمایش همه

نظرسنجی انتخاب شرکت‌های سرآمد دیجیتال از دید مردم

گسترده‌ترین نظرسنجی انتخاب شرکت‌های سرآمد دیجیتال از دید مردم برگزار می‌گردد

 

امروزه دنیای دیجیتال در تمامی جنبه‌های زندگی و کار افراد توسعه پیداکرده و استفاده از ابزارهای دیجیتال یکی از الزامات اصلی زندگی هر فردی شده است. دراین میان ضریب نفوذ بالای اینترنت همراه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، در دسترس بودن، تعاملی بودن، به همراه هزینه پایین اطلاع‌رسانی در آنها، این رسانه‌ها را تبدیل به یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی نموده است. در این شرایط به‌کارگیری ابزارهای مختلف دیجیتال می‌تواند نشان‌دهنده بلوغ کسب‌وکارها در تطبیق‌پذیری با شرایط جامعه و نیز درجه پیشرفت آنها بر اساس آخرین تحولات کسب‌وکار باشد.

 

ibazaryabi1

 

در این راستا اولین دوره نظرسنجی و اعطای “نشان سرآمدی دیجیتال” با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت‌های سرآمد درزمینهٔ توسعه استراتژی و ابزارهای دیجیتال در گروه‌های مختلف کالا/خدمات برگزار می‌گردد. قابل‌ذکر است ارزیابی و انتخاب شرکت‌ها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی به انجام خواهد رسید تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام‌شده شرکت‌ها در فضای دیجیتال را نمایان سازد. قابل‌ذکر است معیارهای اصلی موردسنجش در این رویداد، شامل 1) وضعیت وب‌سایت شرکت 2) حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی 3) تبلیغات و اطلاع‌رسانی دیجیتالی 4) تولید و انتشار محتوای آنلاین و درنهایت 5) فروش و ارائه خدمات آنلاین است که بر اساس نظر عموم جامعه موردسنجش قرار خواهد گرفت.

 

قابل‌ذکر است جهت دستیابی به نتایج جامع و قابل‌اتکا، کلیه برندهاي معتبر در30 گروه کالا و خدمات این رویداد، در سایت رسمی کنفرانس و نظرسنجی ثبت گردیده و تحت نظرسنجی قرار دارند. درنهایت شرکت‌های سرآمد دیجیتال منتخب مردم، در طی مراسم باشکوهی، با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه کنفرانس تبلیغات دیجیتالی معرفی‌شده و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. قابل‌ذکر است شروع نظرسنجی مردمی از 5 آذر و پایان آن به تاریخ 5 دی‌ماه خواهد بود و اعلام نتایج در روز کنفرانس به تاریخ 26 دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد انجام خواهد شد.

 

از کلیه علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی و ابزارهای دیجیتال دعوت می‌شود با مراجعه به سایت نظرسنجی سرآمدی دیجیتال به آدرس www.DigiAdConf.ir  مراجعه نموده و با شرکت در نظرسنجی و ثبت نظرات خود در این نظرسنجی، ضمن همراهی با برگزارکنندگان این رویداد، از جوایز ویژه آن شامل بازدید از نمایشگاه فناوری Gitex 2016 و تور سه‌روزه دبی برای 3 نفر از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی بهره‌مند گردند.

امید است حضور و همراهی شما بتواند زمینه توجه بیشتر کسب‌وکارها به ابزارهای دیجیتال و بلوغ دیجیتالی آنها را فراهم آورد.

برچسب ها: انتخاب شرکت‌های سرآمد دیجیتال, نظرسنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *