محصول باکیفیت بهترین راه جذب مشتری
10 دسامبر, 2014
چگونه اولین مشتریان را پیدا کنیم؟
11 دسامبر, 2014
نمایش همه

نشست بازاریابی محتوا 2014

اجلاس بازاریابی محتوا 18 سپتامبر 2014 در متروپولتین نیویورک برگزار شد. بیش از 300 نفر از رهبران بازاریابی، رسانه‌ها و فناوری در این اجلاس سالانه برای بررسی این‌که چگونه تعریف جدیدی از محتوا برای آینده‌ی بازاریابی ارائه دهند، دور هم جمع شده‌اند.

NewsCred+Content+Marketing+Summit+2014+Day+Z3JOOfDkycxl

سال 2014 سال بازاریابی محتوا بوده است، حدود 58 درصد از بازاریابان گزارش داده‌اند که محتوا اولویت اصلی در برنامه‌های بازاریابی آن‌ها بوده است و برای افزایش بودجه‌ی بازاریابی محتوای خود برنامه‌ریزی کرده‌اند. به منظور رسیدن به نتیجه‌ی مورد نظر برندها نیاز دارند تا 24 ساعته برای ایجاد محتوای خلاق تلاش کنند.

از بهترین سخنرانان این رویداد می‌توان به کری اسمیت، دن هانوفر،Julia Mize، Jonah peretti، Dustee jenkins، Greg jacobs، Ian trobetta و بسیاری دیگر اشاره کرد که از بهترین کارشناسان سئو، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی برند بودند.

 

NewsCred+Content+Marketing+Summit+2014+Day+QyDpEHPnLj8l

در حقیقت هیچ راه قطعی و یا مورد پذیرش جهانی برای اندازه‌گیری ارزش محتوا وجود ندارد، اما دنیا در حال نزدیک شدن به آن است. Gurdeep Dhillon می‌گوید: بازاریابی محتوا یک دارایی استراتژیک است، زمانی که شما یک استراتژی ایجاد محتوا دارید، این دارایی استراتژیک شما را متمایز از رقبای خود قرار خواهد داد.

بازاریابان همه می‌دانند که باید ترافیک وب‌سایت‌شان را افزایش بدهند و مشتریان بیشتر و بیشتری را جذب و حفظ کنند اما چگونه؟ آن‌ها باید به طور مداوم کاربران سایت را با خدمات استثنایی، تخصص قابل و سنجش و از همه مهم‌تر محتوای عالی به وب‌سایت خود هدایت کنند و برای موفقیت در این مسیر باید از سه استراتژی اطمینان داشته باشند: شناخت مخاطبان، شناخت برند خود و گسترش نفوذ بین طرفداران‌شان.

 

Alicianne+Rand+NewsCred+Content+Marketing+we87_pMJNOol

استیسی برایت در این رویداد گفت: محتوا به منظور برقراری ارتباط باید واقعا قدرتمند باشد. مخاطبان شما امزوره واقعا هوشمند هستند، آن‌ها بیش از حد سخت‌گیر هستند. بنابراین اگر شما قصد به اشتراک‌گذاری محتوا با آن‌ها را دارید بهتر است که محتوای شما هیجان‌انگیز، آموزنده و مفید باشد. محتوایی که با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند و به آن واکنش نشان دهند. شرکت او Unilever تولید محتوای ویدئویی قدرتمند انجام می‌دهد و معمولا بیش از 7 میلیون بازدید دارند.

میشل کلاین: معجزه آن چیزی است که مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کنند.

همه‌ی ما می‌خواهیم که یک‌جا به بسیاری از افراد برسیم در حالی‌که دیگر برخورد با توده‌ها مهم نیست آن‌چه اهمیت دارد برخورد شخصی با افراد است.

 

Alicianne+Rand+NewsCred+Content+Marketing+HGc0jc9okPel

Ninan Chacko گفت: تعاملات بهترین متریک برای اندازه‌گیری بازاریابی محتوا است.

بازاریابی محتوا در حال تغییر، اثربخش، فوق‌العاده و غیره است اما چگونه می‌توان اثربخشی آن را اندازه‌گیری کرد؟ ninan گفت تعامل یک متریک برای اندازه‌گیری آن است. ریتوئیت‌ها و لایک‌ها نشانه‌های بسیار خوبی از موفقیت تلاش‌های شما است. تعاملات ب شما در ساخت و توسعه‌ی روابط بلند مدت با مخاطبان‌تان کمک خواهد کرد.

Paul Omps می‌گوید اطلاعات باید به شما توانایی ایجاد تغییرات در زمان واقعی را بدهند.

 

NewsCred+Content+Marketing+Summit+2014+Day+FVuMioUVlNdl
برچسب ها: رویداد بازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *