مهلت شرکت در تنگرام تا 10 مارس (27 اسفند) تمدید شد

وبلاگ
هفت دلیل مبنی بر لزوم داشتن وبلاگ در هر سایت فروش الکترونیک – بخش اول
16 فوریه, 2017
وبلاگ
هفت دلیل مبنی بر لزوم داشتن وبلاگ در هر سایت فروش الکترونیک – بخش دوم و پایانی
18 فوریه, 2017
نمایش همه

مهلت شرکت در تنگرام تا 10 مارس (27 اسفند) تمدید شد

تنگرام

شما همچنان برای راه‌یابی به رویداد تنگرام (که پیش از این تحت عنوان جوایز آسیایی اثربخشی استراتژی بازاریابی شناخته می شد) فرصت دارید.

به گزارش [ibazaryabi.com] آخرین فرصت برای تَنگِرام (که پیش از این تحت عنوان جوایز آسیایی اثربخشی استراتژی بازاریابی شناخته می شد)، شامل شبکه جدید جایزه سال، تا تاریخ 10 مارس 2017 یعنی 27 اسفند ماه 1395 تمدید شده است.

 

تنگرام یک همکاری بین  Ascential Events(یک رسانه اروپایی در حوزه کسب و کارها) و مجموعه  Haymarket Media Group این به مرکزیت انگلستان است. جوایز اهدا شده در این رویداد در سطح منطقه‌ای از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و بر اساس معیارهای بسیار زیاد و خاص توسط هیئتی از صاحب‌نظران این حوزه، خصوصاً نتیجه گرایی و اثربخشی کارهای ارائه شده در حوزه کسب و کار، انتخاب و به برندگان اهدا می شوند.

 

مجموعه‌هایی که می توانند در این رویداد شرکت کنند، اغلب تمام گروه ها و افراد فعال در صنعت ارتباطات را شامل می شوند که می تواند بازاریابان، مدیران آژانس های تبلیغاتی، کارگردانان هنری، برندهای پیشرو، مشتریان، صاحبان رسانه ها از اقصی نقاط دنیا باشند.

 

تنگرام

 

برنامه جشنواره پایانی و جوایز در تاریخ 30 مِی 2017 مطابق با 27 اردیبهشت 1396 در سنگاپور برگزار می شود.

 

تنگرام مهم‌ترین جوایز آسیا و اقیانوسیه به پاسداشت مشتریان و آژانس های همکار آن‌ها برای استراتژی های بازاریابی است که نتایج ملموس و اثربخشی را برای تغییر وضعیت کسب و کارها و برندها ارائه کنند. اهداء جوایز سالانه در این برنامه توسط یک هیئت از مشتریان و مراجعین ارشد و افراد حرفه ای در این حوزه مورد ارزیابی قرار می گیرد که موارد ارسالی به این جشنواره را بر اساس معیارهایی بسیار دقیق به منظور تعیین برندگان مورد بررسی و بازبینی قرار می دهند.

 

تاریخ های کلیدی در رابطه با این رویداد:

– آخرین مهلت ارسال مطالب (تمدید شده) : 10 مارس مطابق با 27 اسفند

– اعلام فهرست نهایی : 18 آوریل مطابق با سه شنبه 29 فروردین 1396

– جوایز تنگرام : 30 مِی 2017 مطابق با 27 اردیبهشت 1396

برای کسب اطلاعات بیشتر در  رابطه با تنگرام باید به آدرس http://www.tangrams.asia/ مراجعه کنید.

برچسب ها: اثربخشی استراتژی, تنگرام, رویداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *