نگاهی به عکاسی با لنز بازاریابی
27 نوامبر, 2014
7 راه برای ارتباطات موثر یک برند
29 نوامبر, 2014
نمایش همه

مایکل سولومون: متخصص رفتار مصرف‌کننده

مایکل سولومون: پروفسور رفتار مصرف‌کننده، سخنران، نویسنده و مشاور
نام به انگلیسی : Michael Solomon

برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.


تخصص: رفتار مصرف‌کننده، روانشناسی مد، استراتژی‌های بازاریابی و انتخاب مصرف‌کننده

 

Solomon-Michael-speaker

 

مایکل سولومون دارای مدرک دکترای رفتار مصرف‌کننده و یکی از برجسته‌ترین استادان بازاریابی در این حوزه‌ است. او استاد بازاریابی و مدیر مرکز تحقیقات مصرف‌کننده در مدرسه haub دانشگاه سنت جوزف فیلادلفیا است و از سال 2007 به عنوان استاد درس رفتار مصرف‌کننده در دانشگاه کسب‌وکار منچستر انگلیس منتصب شده است.
از کتاب‌های پرفروش او می‌توان به رفتار مصرف‌کننده (که به زبان فارسی هم ترجمه شده است)، حقایقی در مورد آنچه که مشتریان می‌خواهند(The Truth About What Customers Want)، کسب‌وکار بهتر(Better Business)، رفتارشناسی مد(The Psychology of Fashion)، رفتار مصرف‌کننده: خریدن-داشتن-بودن(Consumer Behavior: Buying, Having, and Being)، رفتار مصرف‌کننده در مد(Consumer Behavior in Fashion) و بازاریابی: مردم واقعی- انتخاب واقعی(Marketing: Real People, Real Choices) اشاره کرد.

برچسب ها: رفتار مصرف‌کننده

2 دیدگاه ها

  1. نوریان گفت:

    نظرات پروفسور مایکل سولومون در مورد رفتار مصرف کنندگان بسیار جالب و قابل تأمل است البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که دیدگاه های مصرف کنندگان در کشورهای با اقلیم ها و فرهنگ ها بسیار متفاوت است البته مطالب ایشان را می توان بومی سازی کرد و در نگرش ها و برخورد های مناسب با مصرف کنندگان استفاده نمود. همان گونه که مستحضر هستید، درکشور عزیز ما ایران با وجود فرهنگ های قومیتی برخورد ها و منش های متفاوتی در خصوص مصرف کنندگان است و به قول معروف نمی توان همه مشتریان را با یک چشم دید.
    با تشکراز شما اساتید گرامی(شاگردی کوچک درعرسسسه بازاریابی ایران، نوریان)

  2. حورا گفت:

    چطور میشه به کتاب روانشناسی مد و رفتار مصرف کننده در مد دسترسی پیدا کرد؟
    برای پایان نامم میخوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *