راه‌هایی برای نفوذ در مشتریان و افزایش فروش

رویداد بازاریابی درونی 2014
3 دسامبر, 2014
آرایشگاه زیبا
4 دسامبر, 2014
نمایش همه

راه‌هایی برای نفوذ در مشتریان و افزایش فروش

آیا می‌دانید چرا مشتریان از شما خرید می‌کنند؟ با نگاهی عمیق به کسب‌وکارتان و پیدا کردن عواملی که باعث فروش محصولات می‌شوند، شما می‌توانید حجم فروش خود را افزایش دهید.

امروزه بر هیچ‌کس پوشیده نیست که احساسات عامل قدرت‌مندی است ک مردم را به عمل وامی‌دارد و علت اصلی خرید کردن آن‌هاست. شما باید مشتریان‌تان را درک کنید و احساسات آن‌ها را در نظر بگیرید. بسیاری از صنعتگران و هنرمندان در خارج از کسب‌وکار شما وجود دارند و محصولات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند پس چرا مشتریان شما را انتخاب کنند؟

 

influening-customers-600x336

 

1) یک احساس منحصربه فرد و خاص به مشتریان‌تان داشته باشید.

لبخند بزنید و واقعا به مشتری خود خوش‌آمد بگویید. نگرش شما به مشتریان باید مانند دوستان‌تان باشد و واقعا به آن‌ها علاقه داشته باشید.

2) ارائه‌ی مقدار زیادی اطلاعات

مصرف‌کنندگان‌تان باید به شما اعتماد کنند، برای ساختن این اعتماد باید در هنگام خرید به آن‌ها اطلاعات زیادی بدهید. اعتماد مهم‌ترین عاملی است که منجر به ایجاد روابط بلندمدت و تکرار خرید و فروش خواهد شد.

3) مشتریان نیاز دارند که در تصمیم‌گیری‌ها نقش داشته باشند.

با استفاده از تکنیک‌های حسی به مشتریان‌تان کمک کنید. در صورت امکان اجازه دهید محصول را در دستش نگه دارد این امر نه تنها باعث لمس محصول می‌شود بلکه احساس مالکیت در فرد ایجاد می‌کند. به آن‌ها بگویید که گوشواره در گوش‌های شما فوق‌العاده دیده می‌شود، خریداران را تشویق کنید و در صورت لزوم اجازه دهید محصولات را بچشند، بشنوند و بو کنند.

4) داستانی برای کسب‌وکار خود داشته باشید.

چه فرآیندی باعث شد تا شما این کسب‌وکار را راه بیندازید؟ آیا یک سفر خارجی برای شما الهام بخش بود؟ داستان یک رابط قدرتمند خواهد بود که به بخشی از محصول شما تبدیل خواهد شد و خریداران زمانی که محصولات شما را به دیگران نشان می‌دهند داستان شما را نیز به آن‌ها بازگو خواهند کرد.

5) وعده‌های واقع‌بینانه

نظم خاصی را در نظر بگیرید. در مورد چهارچوب زمانی صادق باشید. پس از سفارش با مشتریان تماس بگیرید و از آن‌ها تشکر کنید و به آن‌ها اطمینان دهید که در زمان مشخص سفارش آن‌ها آماده است. در وعده‌ی خود واقع‌بین باشید و سپس فراتر از انتظار آن‌ها ظاهر شوید.

6) خدمات سطح بالا ارائه دهید.

با آن‌تایم بودن احترام خود را به آن‌ها و زمان آن‌ها نشان دهید. سریعا به مشتریان‌تان پاسخ دهید و آن‌ها را آگاه کنید.

همه‌ی این روش‌ها منجر به اعتماد خواهد شد و به همین دلیل مشتریان خریدشان را از شما ادامه خواهند داد و دیگران را نیز به شما ارجاع خواهند داد. همین دلایل باعث خواهد شد حجم فروش شما افزایش پیدا کند و روابط سودمند طولانی مدت داشته باشید.

برچسب ها: فروش, نفوذ در مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *