یک بازاریابی عالی باید ایجاد گفتگو کند
4 آوریل, 2015
آیا می دانید زنجیره ارزش چیست؟
6 آوریل, 2015
نمایش همه

بهترین طرح‌های بازاریابی در یک چیز مشترک هستند

برنامه‌های بازایابی سالانه برای حفظ کسب‌وکارهای سازمان‌یافته و هدف‌گرا مهم است. اما بهترین طرح‌های بازاریابی معمولا در یک چیز مشترک هستند: انعطاف‌پذیری

برای این‌که تلاش‌های بازاریابی شما به موفقیت منجر شود، باید بتوانید همواره برای تغییرات آماده باشید و این میسر نیست مگر با حضور آنلاین فعال و آگاهی پی در پی از اخبار صنعت خودتان.

یا به عنوان مثال اگر یک بستر جدید اجتماعی به وجود آمده که شما برای رسیدن به مشتریان جدید می‌توانید از آن استفاده کنید، حتی اگر همین الان لزوما آمادگی استفاده از آن را نداشته باشید حداقل باید آن را در نظر بگیرید و به سرعت استفاده از آن را یاد بگیرید و یا برای نزدیک ترین زمان ممکن استفاده از آن را برنامه ریزی کنید.

 

040615-flexibility-660x370

تکنولوژی باعث می‌شود که انعطاف‌پذیری مهم‌تر هم باشد، مردم به طور مداوم برندها و اخبارهای آن را از طریق رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های تلفن همراه دنبال می‌کنند و برندهایی که با روندهای تکنولوژی بیشتر آشنا و هماهنگ هستند مشتریان بیشتری دارند. این بدان معنی است که تیم شما باید به طور مداوم برای دستیابی به فرصت‌های جدید اخبار و روندهای بازاریابی و تکنولوژی های جدید را دنبال کند.

جیم جوزف در پست اخیرش در Entrepreneur در مورد بازاریابی انعطاف‌پذیر نوشت:

با هماهنگ و آگاه ماندن در آن‌چه که به صورت آنلاین اتفاق می‌افتد، شما احتمالا راه‌هایی برای رسیدن به مشتریان خود در زمان واقعی کشف خواهید کرد. به مشتریان خود نشان دهید که در زمان حال زندگی می‌کنید و دیدگاه‌های خود را متناسب با توسعه صنعت خود بسط دهید و رهبری در صنعت خود را به اثبات برسانید.

وی هم‌چنین اشاره کرد کسانی که از فعالیت‌های رقبای خود، نگرش در حال تحول مشتریان و رفتار آن‌ها، نوسانات بازار و فروش به طور مداوم آگاهی پیدا کنند موفق خواهند شد.

خلاصه این‌که طرح بازاریابی شما هرگز تکمیل نخواهد شد. بنابراین شما باید آن را طوری طرح‌ریزی کنید که در طول سال بتوانید مداوما آن را ادامه و بهبود دهید.

برچسب ها: بازاریابی انعطاف‌پذیر

1 دیدگاه

  1. احسان گفت:

    درود و تشکر بابت مطالب مفید و ارزنده شما تیم موفق
    لطفا درباره بازاریابی با روش ها و ابزارهای جدید یکم جزیی تر راهنمایی بفرمایید.
    همیشه شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *