نشستی با دکتر شیخ زاده در مورد بازاریابی مجدد
13 دسامبر, 2014
روند های بازاریابی را جدی بگیرید
14 دسامبر, 2014
نمایش همه

سه گام مهم در یک استارت‌آپ موفق

اغلب اوقات تصورات خود را واقعی می‌پنداریم، هر روز یک شرکت مشهور را می‌بینیم که تصویر بزرگی از خودش در ذهن‌ها می‌سازند، به عنوان مثال شرکتی را در نظر بگیرید که با استفاده از رسانه‌ها، روابط عمومی و با استفاده تکنولوژی‌های روز تصویرش را بزرگ‌تر از آن چیزی که هست می‌نماید. این تصویر چگونه ساخته می‌شود؟

به عنوان یک کسب‌وکار اولیه و در حال رشد چگونه می‌توانیم از این ایده به نفع خودمان استفاده کنیم؟

منظور ما فریب‌کاری نیست اما راه‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود تصورات مثبتی نسبت به سازمان تازه‌کار و یا استارت‌آپ شما وجود داشته باشد و به رشد سریع شما کمک کند. در ادامه سه گام مهم وجود دارد که هر استارت‌آپی ملزم به انجام آن‌ها است.

 

20141211224905-create-a-winning-perception-of-your-startup-with-these-3-tips

 

متخصص باشید.

برای ایجاد ادراک مثبت در مورد خودتان شما نیاز دارید خود را به عنوان یک رهبر فکری و یا کارشناس در این زمینه معرفی کنید. راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که ساده‌ترین آن ارسال محتوا برای وبلاگ خود و یا انتشار مقاله مهمان برای انتشارات آنلاین است. شما می‌توانید با شناسایی چند نشریه که به آن‌ها علاقه‌مند هستید و با تخصص شما مطابقت دارند شروع کنید. سپس ایده‌ی مقاله خود را بررسی کنید، از منحصر به فرد بودن آن اطمینان حاصل کنید، یک عنوان جاذب برای آن انتخاب کرده و مقاله آموزنده یا داستان خود را ارسال کنید. به یاد داشته باشید اگر مانند یک متخصص نگاه کنید، شما یک متخصص هستید.

 

یک تیم بسازید.

مردم ذاتا دوست دارند با شرکت‌های موفق تجارت کنند و شرکت‌های موفق به صورت تیم هستند. بنابراین اگر هنوز در استارت‌آپ خود موفق نیستید یک تیم برای خود ایجاد کنید. به یاد داشته باشید تصورات واقعیات هستند، اگر شما به تیم‌تان به عنوان یک تیم کامل ارائه خدمات مشتری در محل نگاه کنید، این به یک واقعیت برای مشتری تبدیل خواهد شد.

 

منظم بمانید و سریع عمل کنید.

اکنون شما یک تیم متخصص دارید و هیچ چیز این تصور را به اندازه‌ی واکنش‌های آرام و آشفته نابود نخواهد کرد. ابزارهایی وجود دارد که به شما برای مدیریت درخواست‌های ورودی کمک خواهد کرد. واقعیت این است که مشتریان به دنبال خدمات سریع هستند و تا زمانی‌که درخواست ‌آن‌ها را به موقع بدهید شرکت شما به عنوان یک شرکت با خدمات و کیفیت عالی تصور خواهد شد.

برچسب ها: استارت‌آپ

1 دیدگاه

  1. اسلامی.sabke man گفت:

    میگن کسی که چیزی رو اختراع میکنه اون اختراع مثه بچه آدم میمونه یعنی الهام گرفته چیزی رو ایجاد کنه و از وجودش میاد
    و عشق به حفظ و نگهداری و رشد اون یه حس پدرانه هست من فکر میکنم گزینه اول اینکه کاری رو استارت آپ کنی که عشق به حفظ و نگهداری و رشد اون داشته باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *