مشکل بخش بندی بازار در یک شرکت داروئی
22 ژانویه, 2015
جونا برگر: متخصص بازاریابی ویروسی و نفوذ اجتماعی
23 ژانویه, 2015
نمایش همه

سه ویدئو که کسب‌ و کار کوچک شما باید داشته باشد

ویدئو بسیار مهم است. متاسفانه صاحبان بسیاری از کسب‌وکارها احساس می‌کنند که ویدئو برای کسب‌وکار آن‌ها مناسب نیست و یا این‌که آن‌ها برای ایجاد ویدئو وقت ندارند. شما می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای ساختن یک ویدئوی ساده استفاده کنید و یا یک دوربین فیلمبرداری ارزان خریداری کنید و یا به صورت حرفه‌ای این کار را انجام دهید.
براد جفرسون مدیرعامل شرکت Animoto می‌گوید: ویدئو منافع بسیاری برای کسب‌وکارها دارد از جمله افزایش ترافیک، تعامل و تبدیلات به طور گسترده. اما ما کنجکاو هستیم تا بدانیم آیا مصرف‌کنندگان بر این باور هستند که فیلم‌های کسب‌وکار برای آن‌ها مفید است؟ اطلاعات نشان می‌دهند که یک قدرت واقعی در فیلم‌های کسب‌وکارها وجود دارد که به مردم در تصمیم‌گیری با اعتماد به نفس کمک می‌کند.
علاوه بر این‌، مصرف‌کنندگان یک تصور مثبت نسبت به شرکت‌هایی دارند که از ویدئو استفاده می‌کنند و حتی بعضی شرکت‌هایی که ویدئو تولید می‌کنند قابل اعتمادتر از بقیه هستند. کسب‌وکارهای کوچک باید سه نوع ویدئو داشته باشند:

8154997_m

بررسی اجمالی شرکت
نزدیک به دو سوم(64 درصد) از مصرف‌کنندگان تماشای ویدئوی یک شرکت را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکتی که می‌خواهند از آن خرید کنند مفید می‌دانند. ویدئوی بررسی اجمالی شرکت شما ماموریت شرکت شما را برجسته می‌کند، کارکنان و داستان تاسیس شرکت شما می‌تواند شما را معرفی کند و نشان دهد که چه چیزی باعث می‌شود کسب‌وکار شما منحصربه‌فرد شود.

 
دموی محصولات و خدمات
حدود 95 درصد از مصرف‌کنندگان ویدئو را در تحقیق برای خرید مفید می‌دانند و 93 درصد از آن‌ها موافق هستند که ویدئو کمک می‌کند تا در هنگام خرید بهتر مقایسه کنند. نمایش اطلاعات یا نمایش 360 درجه از محصول شما می‌تواند در توضیح محصول شما کمک کند. و اگر شما خدمات ارائه می‌کنید و یک محصول ملموس ندارید، ویدئو می‌تواند با نشان دادن پشت صحنه کسب‌وکار شما خدمات شما را معرفی کند.

 
توصیفات مشتری
این ویدئو یک فرصت برای برقراری ارتباط با چشم‌انداز فراهم می‌کند. ویدئویی که یک داستان ارائه کند و بیش از حد تبلیغاتی نباشد، یک ارتباط نزدیک با مشتریان برقرار کرده و باعث افزایش علاقه و حمایت آن‌ها خواهد شد.
شما می‌توانید خودتان ویدئوی کسب‌وکار خود را بسازید و یا یک حرفه‌ای برای این‌کار استخدام کنید. شما می‌توانید خودتان با گوشی هوشمند خودتان یک ویدئوی ساده از محصولات خود تهیه کنید و آن را در اینستاگرام منتشر کنید و یا می‌توانید از یک حرفه‌ای کمک بگیرید و در یک ویدئوی حرفه‌ای از کسب‌وکار خود را به صورت اجمالی بررسی کنید و یا یک ویدئوی حرفه‌ای دو دقیقه‌ای از توصیفات مشتری تهیه کنید و در صفحه‌ی فیسبوک خود به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: بازاریابی ویدئو

2 دیدگاه ها

  1. فاطیما گفت:

    با حال میشه

  2. سالار غلامی گفت:

    مطالبتون مفید بودن،با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *