چالش های پیش رو در صنعت بازاریابی و تبلیغات ایران
14 مارس, 2014
بازار کشف کنید تا بر رکود چیره شوید
21 مارس, 2014
نمایش همه

سالی که گذشت

akz.ir
این آخرین نوشته من در سال ۱۳۹۲ است. یکسال دیگر هم گذشت و از اینکه توانستم اطلاعات خودم را با شما عزیزان علاقه مند به حوزه بازاریابی و تبلیغات در ایران به اشتراک بگذارم خوشحالم. امیدوار هستم که بتوانم در سال آینده با انرژی بیشتری برای شما بنویسم و مطالب بیشتری را در اختیار شما قرار دهم.

قطع به یقین با وجود تلاش بسیار زیاد ما، آنچنان که شایسته شماست، حق مطلب نسبت به شما ادا نشده است. در سالی که گذشت همکاران بسیاری از جمله سرکار خانم سروناز حسینی، سرکار خانم هژبری، سرکار خانم ساناز اخباری و بسیاری دیگر از دوستان ما را در بروز رسانی این سایت یاری نمودند که از همه آنها کمال تشکر را دارم.

امیدوارم که در سال آینده همکاران بیشتری برای مدیریت و بروز رسانی این وب سایت اعلام آمادگی کنند تا بتوانیم وب سایتی پربارتر را در معرض دید شما عزیزان قرار دهیم. از همینجا از همه کسانی که فکر می کنند می توانند در این راه به ما کمک کنند، دعوت به همکاری می کنم.

در سال آینده مصمم هستم که نقش عمده ای را در راه اندازی تبلیغات خلاق در ایران داشته باشم و زمانی را برای تدوین یک کتاب مصور با نگرش ایجاد تغییری بنیادین در روش های بازاریابی و تبلیغاتی موجود در ایران اختصاص دهم. قرار است که این کتاب با همکاری شرکت پژهان تدوین شده و انتشار یابد.

امیدوارم که سال آینده برای شما سالی پر از شادی و موفقیت روز افزون باشد. بار دیگر از شما بابت اینکه یکسال دیگر هم با ما بودید بسیار متشکرم.
نویسنده: مسعود محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *