سیزده گام برای ارسال ایمیل های موثر
14 ژانویه, 2015
پنج ترفند روانشناسی مصرف‌کننده برای افزایش فروش
15 ژانویه, 2015
نمایش همه

رویداد iMedia Brand 2014

این رویداد 7 تا 9 آوریل 2014 در کوتا کینابالوی مالزی برگزار شد. این کنفرانس به برنامه‌ها و ادغام رسانه‌های تعاملی اختصاص داده شده بود و در آن به ارائه‌ی ایده‌ها، راه‌حل‌ها، روندها و بررسی موردی کمپین‌های موفق پرداخته شد.

slider08

 

از سخنرانان برتر این رویداد می‌توان به استفان هانت مدیرعامل TubeMogu، نیک لیسنس مدیر برنامه‌ریزی استراتژیک dentsu، رایان فرگوسن سرپرست راه‌حل‌دهندگان و نوآوری در گوگل، رایان لیم موسس و مدیر بیزنس Blugrapes، جری بال موسس و مدیر Mind Your Language، ویولا تان موسس Love, Bonito و بسیاری دیگر اشاره کرد.

لیست شرکت‌کنندگان و سخنرانان در این رویداد چشم‌گیر بود و فضا به گونه‌ای ساخته شده بود که شبکه‌سازی و ایجاد تعاملات عالی و راحت بود.

ابتدا در مورد بازاریابی در زمان واقعی صحبت شد، روری ساترلند(Rory Sutherland) گفت: برندهای امروزی بازار هدف ندارند بلکه آن‌ها لحظات هدف دارند. مردم امروزه در زمان واقعی عمل می‌کنند. برندها نیاز به تنظیم استراتژی بازاریابی خود دارند و باید زیرک‌تر، سریع‌تر و در لحظه پاسخگو باشند.

در بخش بعدی در مورد هویت برند صحبت شد. ساختن تصویر و هویت برند نیاز به داستان سرایی استثنایی برای انتقال پیام دارد. چگونه بازاریابان می‌توانند از رسانه‌های دیجیتال به منظور ارتقا برند استفاده کنند.

در قسمتی از این رویداد Dennis rose در مورد بازاریابی محتوا و بازاریابی ویدئو صحبت کرد. وی گفت که اگر چه ما هنوز در مراحل اولیه این انقلاب در بازاریابی هستیم اما اطلاعاتی که در اطراف مشاهده می‌کنیم نشان می‌دهند که بازاریابی محتوا و مخصوصا بازاریابی ویدئو چقدر ارزش‌مند و مفید هستند. دنیس در پایان صحبت‌هایش بهترین نتایج بازگشت سرمایه‌گذاری بازاریابی محتوا در سال 2014 و نتایج موفقیت آمیز بازاریابی ویدئو در جهان و آسیا را به اشتراک گذاشت.

در روز آخر بحث و سخنرانی‌های جالبی انجام شد، سخنرانی اول در روز سوم در مورد بازاریابی تا سال 2020 بود که توسط Dian Gemiano انجام شد و او گفت که باید استراتژی‌های متفاوتی را انتخاب کرد و در مورد استراتژی هایی که موفق خواهند بود صحبت کرد.

سپس gavin Gollogley سخنرانی خود را در مورد توسعه ساختار فروش اجتماعی آغاز کرد. وی گفت برندها باید یک مدل تعاملی اجتماعی جامع اتخاذ کنند و با همکاران، مشتریان، اثرگذارنده‌ها و خریداران بالقوه متصل شوند و تعامل داشته باشند. سپس راه‌هایی را که در این مورد کمک خواهد کرد بیان کرد.

بازاریابی موبایل موضوع بعدی بود که توسط Madan sanglikar ارائه شد و اهمیت موبایل و تبلت‌های هوشمند در عصر کنونی بازگو شد. سخنرانی آخر توسط paddy rangappa بود و موضوع آن ابزارهای قدرت‌مند برای ایجاد اعتماد بود. وی گفت سه گزینه مهم وجود دارد که همه برندها باید آن‌ را در نظر بگیرند.

1) بهبود تصورات در مورد خود با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم و به حداکثر رساندن دانش مصرف‌کننده و افزایش اعتبار خود

2) ساختن انجمن‌های آنلاین برای تعامل بیشتر با مشتریان

3) در نظر گرفتن یک ایده‌ی موفق و ساختن آن

 

imedia-5-networking-slider

نظرات تعدادی از شرکت‌کنندگان در مورد این رویداد:

رویداد iMedia Brand 2014 امسال بسیار سطح بالایی نسبت به سایر رویدادها داشت، علاوه بر این‌که سخنرانان بسیار مشهور و افراد سطح بالایی بودند، شرکت‌کنندگان نیز از استعداد بالایی برخوردار بودند.

من از تبادل اطلاعات بسیار مفید شرکت‌کنندگان و سخنرانان واقعا لذت بردم، خیلی خوشحالم که این کنفرانس را با ایده‌ها و ارتباطات جدید ترک می‌کنم.

این رویداد واقعا عالی بود، دیدن شرکت‌های بزرگی که در تلاش بودند تا خود را در دید بیشتری قرار دهند، در مدل‌های موفقیت خود تجدید نظر کنند و خود را با مشتریان امروزی وفق دهند.

 

برچسب ها: رویداد

1 دیدگاه

  1. علیرضا گفت:

    سلام
    به نظرم سخنرانی کلیشه ای بوده…. این نظرات رو منم میتونم بدم.اگه میتونین راهی نشون بدین تا تصورات رو تغییر بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *