اهمیت خلاقیت در کسب‌وکار
28 اکتبر, 2014
دارایی‌های غیرمادی (نامشهود) برند
29 اکتبر, 2014
نمایش همه

رویداد بازاریابی یکپارچه 2014

رویداد بازاریابی یکپارچه (IMW) برای دومین بار در 3-4 ژوئن 2014 در نیویورک برگزار شد. در این رویداد رهبران ارشد بازاریابی، استراتژیست‌های محتوای دیجیتال، مدیران تجارت الکترونیک، متخصصان سئو، رهبران ارشد B2B، تحلیلگران ارشد و فروشندگان حضور داشتند.

 

 

ImageGen.ashx

 

در ادامه برخی از نکات مهمی که در رویداد (2014 IMW (integration marketing week مطرح شده است بیان می‌شود.

 

اصطلاح تجربه‌ی مشتری بین استراتژیست‌ها به یک موضوع متداول تبدیل شده است. بازاریابان باید تجربه‌ی مشتری را از طریق بازاریابی یکپارچه‌ی واقعی از سراسر کانال‌ها: وب، موبایل، رسانه‌های اجتماعی، پست الکترونیک، فروشگاه‌ها و غیره ارائه کنند و این به معنای فرآیندهای مهندسی مجدد، سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید و استراتژی‌های بازاریابی یکپارچه است.

 

موضوعات داغ این رویداد بازاریابی یکپارچه، تجربه‌ی مشتری، داده‌های بزرگ، بازاریابی محتوا، رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی داده محور، موبایل و استفاده‌ی مطلوب از سئو بود.

جدیدترین و بیشترین مطالبی که در این رویداد مطرح شد مربوط به داده‌های بزرگ و محتوا بود، بازاریابی محتوا داغ‌ترین موضوع بحث بود.

contentmarketing

برندها نیاز دارند پیام‌های خود را از طریق کانال‌های مختلف به دست مردم برسانند زیرا مردم در انتخاب کانال‌ها ترجیحات مختلفی دارند.

 

تعاریف سنتی B2B و B2C در حال محو شدن هستند و شعار جدید H2H انسان به انسان است.

 

داده‎‌های یزرگ بسیار فراتر از داده‌ی استخراج شده از رسانه‌های اجتماعی هستند در واقع تمامی بایت‌های اطلاعات دیجیتالی را که در شبکه‌های جهان جاری است شامل می‌شوند. اما از داده‌های بزرگ نترسید. شما لازم نیست از همه‌ی داده‌های در دسترس استفاده کنید. هر کدام که مهم‌تر است آن را انتخاب کنید.

 

روندهای بازاریابی آینده:
سخنران‌های این بخش گفتند که آینده فقط تکنولوژی نیست، اما آن بسیار مهم است. آن‌ها پیش‌بینی کردند تکنولوژی‌های پوشیدنی و موبایل‌ها پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت. تکنولوژی‌های پوشیدنی قادر خواهند بود هر کاری را که تلفن‌های هوشمند انجام می‌دهند؛ حتی آسان‌تر انجام دهند.

 

بهینه‌سازی تعاملات با مشتری:
سخنران این بخش ILun Hsu, MetLife گفت در ابتدا باید سه مرحله‌ی زیر را با دقت انجام دهید.
1) تعریف ذی‌نفعان کلیدی
2) تعیین اهداف مهم کسب‌وکار
3) تعریف استراتژی و تکنیک‌های مورد استفاده برای رسیدن به اهداف
نکته‌ی 1: مطمئن شوید که نیازهای شرکت و مصرف‌کننده را کاملا از هم جدا کرده‌اید زیرا آن‌ها کاملا متفاوت هستند.
نکته‌ی 2: اهداف کسب‌وکار به 4 دسته‌ی، مهم تقسیم می‌شوند:
افزایش فروش
کاهش هزینه‌ها
ترویج برند/محصول/خدمات
بهبود رضایت مشتری

برچسب ها: IMW, بازاریابی یکپارچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *