روانشناسی بازاریابی: 6 اصل آشکار از رفتار انسان
17 دسامبر, 2014
چند نکته ضروری برای استارت‌آپ‌ ها
18 دسامبر, 2014
نمایش همه

رویداد بازاریابی محتوای جهانی 2014

بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین همایش‌های بازاریابی محتوای سال 2014، بازاریابی محتوای جهانی بود که توسط Content Marketing Institute سازماندهی شده بود. این رویداد 8 تا 11 سپتامبر در مرکز همایش‌های کیولند در ایالت اوهایو آمریکا برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد با درخشان‌ترین و بهترین افراد در صنعت بازاریابی محتوا آشنا شدند و یاد گرفتند چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوا در تیم خود پیاده‌سازی کنند و کسب‌وکار خود را رشد دهند.

 

20130910_081757_W-Mall-Dr

 

بیش از 2600 نماینده از 50 کشور دنیا، بسیاری از کارشناسان بازاریابی، روابط عمومی و رسانه‌های اجتماعی و 60 حامی مالی در این رویداد حضور داشتند.

بازاریابی محتوای جهانی امسال پر از جلسات پشت سر هم بود. کوین اسپیسی سخنران اصلی این رویداد گفت زمان‌بندی‌های امسال بهبود یافته، کارگاه‌های آموزشی بیشتر شده و بخش عظیمی از این رویداد به برقراری ارتباط اختصاص داده شده است.

 

Spacey_Pulizzi_CMW2014

 

یکی از سخنرانان برتر این رویداد اندرو دیویس بود، پیام کلی او این بود که ما نمی‌توانیم مشتریان را مجبور به اجرای برنامه‌ریزی‌های خودمان بکنیم. بلکه ما نیاز داریم با محتوا به جهان مشتری نزدیک شویم. او گفت داستان‌سرایی خوب آسان نیست، اما اگر به خوبی انجام شود قوی‌تر و انگیزاننده تر از هر نوع محتوای دیگری است. ایجاد کمپین‌ها را متوقف کنید و شروع کنید به گفتن یک داستان ارزشمند، داستانی که بزرگ‌تر از شما است.

 

1

 

یکی از بخش‌های مورد علاقه و مفید در این رویداد صحبت‌های امانوئل لاروش بود. او یک ساعتی را صرف ارائه چارچوب بازاریابی محتوا برای B2B کرد. او گفت هر کسب‌وکاری فقط نیازمند یک محتوای ترکیبی برای رسیدن به اهداف و منابع خود است. او پیاده‌سازی یک استراتژی B2B را پیشنهاد کرد.

 

داستان‌گویی برای بازاریابان محتوا مهم‌تر از همیشه است، هنگامی که شما الهام بخش باشید به سادگی شکست نخواهید خورد. داستان‌های بزرگ از برندها مراقبت کرده و به توسعه‌ی روابط کمک می‌کنند. بسیاری از بخش‌های این رویداد به داستان‌سرایی اختصاص داده شده بود به خصوص بخشی از مفاهیم کسب‌وکارهای بزرگ‌تر.

 

به جای مجبور کردن مشتریان برای ارتباط با شما باید محتوایی ایجاد کنید که برای آن‌ها الهام بخش باشد و آن‌ها ارتباط با شما را انتخاب کنند.

 

2 3 4 5 6 7 8

 

 

برچسب ها: بازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *