پیش‌بینی رشد درآمد تبلیغات آنلاین در استرالیا

معرفی گلکسی اس 6 سامسونگ و بیلبورد خلاقانه و منحصربه‌فرد آن
22 ژانویه, 2016
فراخوان به عمل
پنج موردی که در طراحی یک فراخوان به عمل باید بر آن تمرکز کنید.
23 ژانویه, 2016
نمایش همه

پیش‌بینی رشد درآمد تبلیغات آنلاین در استرالیا

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین در استرالیا با رشد بسیار بالایی همراه است و انتظار می‌رود این بازار پرهیاهو در سال جدید 3 درصد رشد داشته باشد.

 

به گزارش [ibazaryabi.com] به نقل از وب‌سایت روزنامه Sydney Morning Herald، پیش‌بینی می‌شود در سال 2016 درآمد حاصل از تبلیغات آنلاین در استرالیا به بیش از 13.5 میلیارد دلار برسد. این رقم در سال گذشته 13.2 میلیارد دلار بوده است.

 

تبلیغات آنلاین

 

سو آلن اوزبورن (Sue-Ellen Osborn) مدیر تجاری آژانس رسانه‌ای ZenithOptimedia با اشاره به این مطلب، می‌گوید انتخابات دولتی و المپیک امسال به رشد این بازار کمک خواهد کرد.

 

این موسسه همچنین رشد تبلیغات رادیو و سینما را به ترتیب 2.9 و 5 درصد پیش‌بینی کرده است. تبلیغات تلویزیونی هم احتمالاً با رشد اندکِ 0.6 درصد، به 4 میلیارد دلار خواهد رسید. با توجه به برآوردهای ZenithOptimedia به نظر می‌رسد امسال تبلیغات در روزنامه‌ها و مجلات وضعیت نامطلوبی خواهد داشت. درج آگهی در این دو نشریه چاپی با کاهش 18 و 17.1 درصدی، به ترتیب 1.3 میلیارد و 319 میلیون دلار خواهد شد.

 

در سطح جهانی، برآوردها نشان می‌دهد بین سال‌های 2015 تا 2018 بالغ‌بر 87 درصد سود ناشی از تبلیغات جدید، به آگهی‌های موبایلی یعنی تبلیغاتی که در ابزار همراه به نمایش درمی‌آید، اختصاص خواهد یافت، اما با همه این‌ها «تلویزیون» هنوز هم به‌عنوان مهم‌ترین ابزار ارتباطات برندینگ، کارکرد اصلی خود را حفظ کرده است.

برچسب ها: اخبار بازاریابی, اخبار تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *