چگونه بازاریابی پیامکی موفق داشته باشیم؟
22 آگوست, 2014
۱۵ عبارتی که رهبران موفق هر روز تکرار می‌کنند
23 آگوست, 2014
نمایش همه

رابرت کیوساکی: کارآفرین موفق، نویسنده و استاد مدیریت و بازاریابی

رابرت کیوساکی: کارآفرین موفق، نویسنده و استاد مدیریت و بازاریابی
نام به انگلیسی: robert kiyosaki

robert-kiyosaki

رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمده و در همانجا نیز بزرگ شده است. در سال 1977 او یک کسب و کار تولید کیف پول به راه انداخته است که این محصول بعدها به یک فراورده مولتی میلیون دلاری جهانی تبدیل شد. با بازنشسته شدن در سن 47 سالگی در سال 1996 رابرت به سرمایه گذاری و انجام کارهایی که مورد علاقه اش بود روی آورد.

در این سال رابرت در سه شرکت سهامی عام کشف نفت، طلا و نقره سرمایه گذاری کرد که شرکت های نقره و طلا برای او بسیار سودآور بود. وی هنچنین در این سال کتاب ” پدر پولدا , پدر بی پول ” را نوشت.
در این کتاب رابرت در مورد دو پدر خود توضیح می دهد. یکی بی پول و دیگری پولدار. هر دوی آنها در حرفه هایشان موفق بودند و تمام عمرشان را به سختی کار کرده بودند اما یکی وقتی مرد ده ها میلیون دلار برای خانواده و سازمان های خیریه به جا گذاشت ولی دیگری پس ازمرگش مقروض بود.

در طول دهه اخیر رابرت کتاب های زیادی را به رشته تحریر درآورد که هریک به نوبه خود موفق بوده اند. در موسسه آموزشی او مهمترین چیزی که تعلیم داده می شود، عشق و استقامت است. او این آموزش را با کمک گرفتن از مردان بزرگی چون آنتونی رابینز , زیگ زیگلار و اگ مندینو انجام می دهد.

برچسب ها: بازاریابی, مدیریت, کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *