موفقیت در کسب‌وکار
ده تصمیم برای موفقیت در کسب‌وکار در سال جدید-بخش اول
26 مارس, 2016
تبلیغات دیجیتال
رشد تبلیغات دیجیتال در کنار کم ‌رونقی اقتصادی در چین
27 مارس, 2016
نمایش همه

ده تصمیم برای موفقیت در کسب‌وکار در سال جدید-بخش دوم

موفقیت در کسب‌وکار

در بخش اول از این مقاله دو قسمتی به ۵ مورد از این تصمیم ها در رابطه با اهمیت تفویض اختیار، تبلیغ و ترویج مستمر، برنامه ریزی هفتگی و مستمر، یادگیری یک مهارت جدید و ایجاد ارتباط جدید اشاره شد و در ادامه به ۵ مورد از تصمیم های حیاتی دیگر برای موفقیت در کسب‌وکار اشاره می کنم:

 

۶- برای جامعه خود کاری مفید انجام دهید

سازمان‌های باارزشی وجود دارند که تفاوت‌های قابل‌توجهی در جامعه ایجاد می‌کنند. در برنامه سالانه خود موضوعی را پیدا کنید که موردعلاقه شما باشد، برای جامعه مفید باشد و از پس انجام آن بربیایید. مثلاً در یک کمیته خدمتی داوطلبانه داشته باشد، به‌عنوان مربی بازاریابی یا حامی مالی نقشی بر عهده بگیرید که موجب بهبود شرایط به سمت حالتی می‌شود که خودتان تمایل به زندگی کردن در آن جامعه رادارید.

 

۷- زمانی را در برنامه و تقویم خودتان، برای خودتان اختصاص دهید

به یاد داشته باشید که در کنار تمام مواردی که در این مقاله و مقالات دیگر برای ایجاد تعادل بین کار و زندگی بیان می‌شود، اختصاص دادن زمانی به شخص خودتان جهت انرژی گرفتن و نو شدن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برنامه‌ای تماماً شامل کار و عدم استراحت به معنای فاجعه‌ای ذهنی و بدنی برای انسان هست. پس اگر احساس می‌کنید همواره یافتن و اختصاص زمان به خودتان امکان ندارد، زمانی تحت عنوان جلسه با خودتان در نظر بگیرید و به آن متعهد باشید. اگر خودتان برای شخص خودتان سرمایه‌گذاری نکنید، چه کسی این کار را می‌کند؟

 

موفقیت در کسب‌وکار

 

۸- اهداف واقع‌بینانه در نظر بگیرید

هدف‌گذاری یک عادت بسیار باارزش است – – البته اگر این اهداف شما بجای سوق دادن شما به نابودی موجب موفقیت شما شوند. در سال جدید سعی کنید بجای انتخاب اهداف زویایی که تنها منجر به دست یافتن خستگی و ناامیدی می‌شود، اهدافی برای خودتان تعیین کنید که دست‌یافتنی باشند.

 

۹- فقط حرف نزنید، عمل کنید.

آیا ابزاری در دفتر کار شما وجود دارد که در روند موفقیت شما ایجاد اختلال کند یا نبود چیزی را احساس می‌کنید که روند کار شمارا سخت‌تر می‌کند؟ خواه این وسیله یک دستگاه دورنگار قدیمی یا نیاز به داشتن یک همکار برای سرعت بخشیدن به بخشی از کار خودتان است، تصمیم قاطع برای جایگزین کردن یا اصلاح آن در سال جدید بگیرید و در همین ماه ابتدایی از عقب انداختن آن دست برداشته و برای آن اقدام کنید.

 

۱۰- چیزی که برای شما کارایی ندارد را رها کرده و به بقیه امور رسیدگی کنید

همه محصولات دارای فروش خارق‌العاده نیستند و نخواهند بود، همه روش‌های فروش قرار نیست برای همه ما اثرگذار باشد و همه عرضه‌کنندگان مواد اولیه و . . . قرار نیست به‌طور ایده آل مناسب شرایط کسب‌وکار شما باشند. اگر یک محصول، یک روش کار یا یک رابطه کاری اثر قابل‌توجهی در بهبود وضعیت شما ندارد، دست از استفاده آن بردارید. انرژی بسیار زیادی را برای مؤثر واقع‌شدن چیزی که تأثیری در زندگی و کار شما ندارد، صرف نکنید. از آن عبور کنید و مطمئن باشید در آینده با موضوعات مهم‌تر و بهتری که ارزش بیشتری برای کار و تلاش شما داشته باشند، برخورد خواهید داشت.

دستیابی به یک تعادل خوب و مناسب در کار و زندگی بسیار شبیه به داشتن و حفظ یک رابطه خوب و مناسب است که برای حفظ آن باید کار و تلاش زیادی داشته باشید. اما اگر سعی کنید این موارد را در طی سال رعایت کنید، موفقیت شما در طی سال تضمین‌شده است.

برچسب ها: برنامه ریزی برای کسب و کار, موفقیت در کسب‌وکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *