فراخوان شرکت در کسب جایزه ویژه پژوهشگران برتر بازاریابی

مجریان فروش
مسئولیت‌های شغلی مجریان فروش چیست؟
21 فوریه, 2016
وب‌سایت
آیا کسب‌وکار شما نیاز به وب‌سایت دارد؟
22 فوریه, 2016
نمایش همه

فراخوان شرکت در کسب جایزه ویژه پژوهشگران برتر بازاریابی

جایزه ویژه تحقیقات بازاریابی

فراخوان سالانه انجمن بازاریابی آمریکا (American Marketing Association) موسوم به AMA و بنیاد AMAF برای معرفی کاندیداها و ثبت نام دریافت جایزه چارلز کولیج پارلین که ویژه تحقیقات بازاریابی است منتشر شد.

 

AMA که از آن با عنوان بزرگترین تشکل بازاریابی در دنیا یاد می‌شود، با هدف بررسی تئوری‌های بازاریابی و دانشگاهی در سال 1937 تاسیس شده و ناشر مجله معروف Journal of Marketing است.

 

جایزه مزبور که تاریخ شروع آن به سال 1945 باز می‌گردد، به یاد چارلز کولیج پارلین (Charles Coolidge Parlin) پدر تحقیقات بازاریابی، همه ساله به فعالان این حوزه اهدا می‌شود.

 

جایزه ویژه تحقیقات بازاریابی

 

به گزارش [ibazaryabi.com] به نقل از وب‌سایت American Marketing Foundation، نامزدهای دریافت جایزه باید از شرایطی چند برخوردار باشند که انجام تحقیقات چشمگیر و نیز تاثیرگذاری پایدار در پیشرفت و تکامل این حرفه از آن جمله است.

 

نامزدها باید به ویژه فعالیت‌های ذیل را در کارنامه خود داشته باشند:

 

  1. ابداع و توسعه‌ی مفاهیم، روش‌ها و مدل‌های جدیدی برای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل، که قابلیت‌های سازمان‌ها در رسیدن به درک بهتر بازارها، مشتریان و مصرف‌کنندگان را باعث می‌شود.

 

  1. یکپارچه‌سازی متدولوژی‌های موجود به شیوه‌ای خلاقانه، و نیز درک نیازهای اطلاعاتیِ ناشی از یافته‌های منتج از تحقیقات گسترده بازاریابی.

 

این جایزه طی مراسمی که از 26 تا 29 ژوئن (6 تا 9 تیر) در بوستون برگزار می‌شود، به فرد برگزیده اهدا می‌گردد.

 

از جمله کسانی که جایزه سالانه تحقیقات بازاریابی چارلز کولیج پارلین را دریافت کرده‌اند می‌توان به فیلیپ کاتلر (Philip Kotler) از چهره‌های سرشناس دانش بازاریابی جهان و پدر بازاریابی مدرن اشاره کرد.

 

وی در سال 1989 این جایزه ارزشمند را تصاحب کرد.

 

در میان دیگر دریافت‌کنندگان جایزه، نام‌هایی همچون Kevin J. Clancy (2015)، Wayne S. DeSarbo (2014)، Herb Sorensen (2013) و Greg M. Allenby (2012) به چشم می‌خورد.

 

برچسب ها: جایزه ویژه تحقیقات بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *