مواردی که در بسته‌بندی محصول باید به آنها توجه داشت
3 دسامبر, 2015
شبکه‌های اجتماعی تنها یک بخش از طرح بازاریابی شما هستند
5 دسامبر, 2015
نمایش همه

تبلیغ خلاقانه سامسونگ مصادف با جمعه سیاه

شرکت سامسونگ و آژانس بازاریابی و تبلیغاتی Fold7 در یک همکاری با هم این تبلیغ خلاقانه و خنده‌دار را تهیه‌کرده‌اند که زمان پخش آن مصادف با جمعه سیاه امسال بودکه تبلیغ به معرفی محصول جدید و فوق‌العاده سامسونگ تلویزیون Samsung SUHD TV می‌پردازد. این تلویزیون، تلویزیونی است که افراد بسیار زیادی رویای داشتن آن را در سر می‌پرورانند، اما در عین حال توجیه اقتصادی هم برای خودشان ندارند که اقدام به خرید آن کنند، چرا که تلویزیون فعلی آنها چندان هم قدیمی یا غیرقابل استفاده‌نشده است. بنابراین دلایلی پیدا می‌کنند و از اعضای خانواده خودشان به‌نوعی در تخریب تلویزیون فعلی خود استفاده می‌کنند تا بصورت تصادفی تلویزیون قبلی را خراب کنند و از امتیاز تعویض رایگان تلویزیون سامسونگ خود بهره ببرند.

 

 

نام شعر استفاده‌شده در متن آگهی: You Always Hurt the One You Love؛ شما همیشه به چیزی صدمه می‌زنید که آن را دوست دارید.

گروه خوانندگان موسیقی متن: The Mills Brothers

 

درصحنه‌هایی از این تبلیغ که در بالا شاهد آن بودید، افراد مختلف سعی می‌کنند با استفاده از فرصت فراهم آمده توسط برند سامسونگ برای این نوع از تلویزیون دست به بدترین کارهای ممکن بزنند تا تهیه تلویزیون جدید سامسونگ را برای خودشان توجیه کنند.

 

در نسخه کامل این تبلیغ شاهد شخصی هستیم که چکش اسباب‌بازی فرزندش را با یک چکش واقعی تعویض می‌کند، خانمی که همسر ناآگاه خودش از کشیده شدن سیم جارو به قسمتی از خانه هدایت می‌کند که موجب شکسته شدن پایه تلویزیون شود، مردی که توپ سگ خانگی خودش را به زیر میز تلویزیونی می‌اندازد که پایه آن شکسته و با کوچک‌ترین تکانی می‌افتد، خانمی که از روی قصد اجازه می‌دهد آب وان حمام سرریز شده و از طبقه بالابر روی تلویزیون در اتاق پایین بریزد و موجب اتصالی آن شود و در پایان هم شاهد مردی هستیم که دختربچه‌ای را در حین بازی کردن به سمت تلویزیون منزل هدایت می‌کند تا آن دختربچه با تلویزیون به‌عنوان یک پینیاتا برخورد کند و درنهایت آنها توجیهی برای خودشان برای خریدن تلویزیون جدید داشته باشند.

این تبلیغ برای اولین بار در تاریخ 21 نوامبر 2015 در کانال رسمی برند سامسونگ در یوتیوب نمایش داده شد.

برچسب ها: تبلیغات خلاقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *