پیش‌بینی BI در مورد رشد تبلیغات تلفن همراه تا سال 2018

ست گودین: نویسنده و وبلاگ‌نویس در حوزه‌ی بازاریابی
31 اکتبر, 2014
تحقیقات بازار
1 نوامبر, 2014
نمایش همه

پیش‌بینی BI در مورد رشد تبلیغات تلفن همراه تا سال 2018

بررسی‌ها نشان می‌دهند که روند تبلیغات و دسترسی به اطلاعات به شدت وابسته به فناوری‌های موبایل شده است. موبایل سریع‌تر از سایر رسانه‌های دیجیتال در حال رشد است و یک فرمت تلفن‌های همراه که بیشترین جذابیت را دارد، ویدئوهای تبلیغاتی تلفن همراه است.

 

 

BzmptppIUAAQzgv.jpg large

اندرو فرانک نائب رئیس گارتنر می‌گوید:” از آن‌جا که امروزه کاربران بخش قابل ملاحظه‌ای از زمان خود را با تلفن همراه سپری می‌کنند، تلفن‌های همراه محدوده بازار قابل توجهی برای تبلیغات موبایل را به مناطق جغرافیایی وسیع تری گسترش داده اند. بنابراین هدف قرار دادن این بازار از اهمیت خاصی برخوردار است. تبلیغات موبایل باید در رقابت های بازاریابی کلی تبلیغ کنندگان گنجانده شود تا با مخاطبان‌شان به روش های بسیار خاص از طریق تلفن‌های همراه در ارتباط باشند.

 
در نظر بگیرید:
براساس پیش‌بینی‌ها، درآمد تبلیغات ویدئویی در ایالت متحده بیش از 4.4 بیلیون دلار در سال 2018 خواهد بود. از سال 2013 تا 2018 نرخ رشدتبلیغات ویدئویی موبایل ها 73 درصد خواهد شد. تبلیغات ویدئویی تلفن همراه تقریبا پنج برابر تبلیغات ویدئویی کامپیوترهای دسکتاپ رشد خواهند کرد. برای مقایسه، تبلیغات ویدئویی کامپیوترهای دسکتاپ در طول همان دوره‌ی زمانی حدود 15 درصد رشد خواهند کرد.

 

 

forecast-mobileadvertisingrevenueus

در ادامه نکات مهم گزارش BI در مورد تبلیغات تلفن همراه است که شامل پیش‌بینی‌های منحصربه‌فرد از بخش‌های مختلف بازار آگهی‌های تلفن همراه و این‌که آن‌ها با چه سرعتی رشد خواهند کرد می باشد. این گزارش میزان رشد هر فرمت را بررسی می‌کند و هم‌چنین به بررسی عملکرد کلی تبلیغات تلفن همراه می‌پردازد. درآمد حاصل از انتشار تبلیغات بر روی ابزارهای موبایل به سرعت رشد می‌کند و اخیرا همه به اهمیت این ابزارها پی بده‌اند.
گزارش کامل را با پرداخت اشتراک از این لینک دانلود کنید.

 
در این‌جا به نکات مهم این گزارش اشاره می‌شود.
ویدئو سریع‌ترین رشد را در بین تبلیغات تلفن همراه به خود اختصاص داده، هم‌چنین آگهی‌های دیجیتال به سرعت از کامپیوتر به موبایل‌ها انتقال خواهد یافت. پیش‌بینی شده است که تبلیغات ویدئویی تلفن همراه تا سال 2018 با CAGR، 73 درصدی رشد خواهد کرد.
اما جستجو و رسانه‌های اجتماعی هنوز هم بزرگ‌ترین سهم از درآمد تبلیغات تلفن همراه در این دوره به حساب می‌آیند. جستجو یک فرمت بسیار قوی روی تلفن‌های همراه است.
نرم‌افزارهای تبلیغاتی تلفن همراه خیلی بهتر از تبلیغات اینترنتی موبایل اجرا می‌شوند. موسسه تبلیغاتی و تحلیلی medialets اشاره می‌کند نرخ کلیک نرم‌افزارهای موبایل به طور متوسط 0.56 درصد در سراسر جهان نسبت به 0.23 درصد تبلیغات وب تلفن همراه در نیمه‌ی اول سال بوده است.

 
به طور خلاصه گزارش شامل:
12 نمودار و مجموعه‌ی داده برای آگهی‌های تلفن همراه و روند عملکرد آن‌ها است.
شامل پیش‌بینی درآمد فرمت‌های برتر تبلیغات تلفن همراه از جمله: ویدئو، جستجو و رسانه‌های اجتماعی است.
آهنگ روند عملکرد تبلیغات در برنامه‌های موبایل در مقابل تبلیغات در وب تلفن همراه.
رشد سریع تبلیغات موبایل را توضیح می‌دهد و این‌که زمان مصرفی برای کار با اینترنت از طریق موبایل بسیار بیشتر از کامپیوترهای دسکتاپ است.
اخبار ابزارهای برنامه‌ریزی شده برای تلفن همراه مثل فیسبوک، توئیتر و غیره را تشریح می‌کند.

برچسب ها: تبلیغات موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *