پنج راه برای بهبود تجربه خرید آنلاین
6 اکتبر, 2014
حفظ وعده‌ برند
7 اکتبر, 2014
نمایش همه

بهترین نقل‌قول‌های Advertising Week

Advertising Week یک کنفرانس سالانه‌ در نیویورک است که در آن مدیران بازاریابی و ارتباطات گردهم می‌آیند و در مورد تبلیغات و الهامات خلاقانه‌ای که در پشت آن‌هاست صحبت می‌کنند ، در حال حاضر 11 سال از شروع این کنفرانس‌های سالانه می‌گذرد. این رویداد 3 اکتبر امسال در نیویورک برگزار شد و پر از ایده‌های تبلیغاتی بود.

 

Quotes_Advertising

 

 

این روزها تاکتیک‌های تبلیغات سنتی از بین رفته‌اند و توجهات روی بازاریابی موبایل، داده‌های بزرگ، ویدئوی فرم کوتاه و همه‌ی شیوه‌های اطلاع‌رسانی دیجیتال است. در ادامه برخی از نقل‌قول‌های قابل توجه آورده شده است.

 
Susan Credle , در قسمت ایده‌های خلاق گفت:
اختصاص دادن زمان و مکانی برای الهام‌گرفتن و فکر کردن برای ارائه‌ی ایده‌های خلاق مهم است.

 
David Turner که در قسمت پایان طراحی و شروع تبلیغات صحبت کرد گفت: برندها نیاز دارند تا آشکارا مورد توجه همه‌ی افراد قرار گیرند.

 
Amy Brusselback، در قسمت پایان طراحی و شروع تبلیغات گفت: بهترین خلاقیت‌ها زمانی اتفاق می‌افتند که افراد اصول بهبود مستمر را درک کرده باشند.

 
Kevin Spacey، بازیگر و تهیه کننده و سخنران افتتاحیه‌ی رویداد گفت:
در سال‌های اخیر یک انفجار از برنامه‌های خلاق به وجود آمده است و من فکر می‌کنم آن نشان‌دهنده‌ی یک عصر طلایی است. مخاطبان به بسترها اهمیت زیادی قائل نیستند، آنچه که برای آن‌ها مهم است محتوا می‌باشد.

 

content-in-marketing

Amy Pascal, مدیر استراتژی بازاریابی دیجیتال که در قسمت برندها و هنر ایجاد محتوا صحبت می‌کرد گفت: برندها باید خودشان را قصه‌گو نه بلکه قصه‌ساز معرفی کنند.

 
John Hegarty ، در مبحث داده‌های بزرگ گفت: اطلاعات تحریک‌کننده‌ی بینش و دیدگاه‌هاست.

 

big-data

Nancy Hill، در قسمت چگونگی ساخت برندهای موثر گفت: وقتی روشی پرطرفدار است به این معنی نیست که شما باید آن را انتخاب کنید.

 
Dana Anderson گفت: به نظر من اکنون زمان آن است که فشار بیاورید به بزرگ شدن تقاضاها، من فکر می‌کنم بی‌باک بودن تنها پاسخ برای زمان حال است.

 
Yannick Bollore گفت که الگوریتم‌ها نشان می‌دهند که مدیران خلاق هرگز جایگزین نخواهند شد.

برچسب ها: Advertising Week

1 دیدگاه

  1. sanaasadi گفت:

    ممنون از مطالب مفیدتون لطفا دراین زمینه هم که در جامعه ی ما این دیدگاه وجود دارد هر جنسی که نامرغوب می باشد زیادتبلیغ می گردد مطلب بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *