کسب و کار اینترنتی
ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین
6 می, 2017
فرآیند فروش
بهبود فرآیند فروش با فناوری هوش مصنوعی
7 می, 2017
نمایش همه

اهمیت آگاهی درباره بازاریابی حرفه‌ای

ممکن است مدیرعامل، مدیرفروش یا کارمند یک سازمان و شرکت بزرگ یا کوچک باشید که اتفاقا به فکر طراحی یک فرآیند بازاریابی حرفه‌ای و کارآمد برای دستیابی به  سود بیشتر و توسعه فعالیت های خود باشید.

گمان می کنید چند درصد فعالان در حوزه مدیریت یک کسب و کار همانند شما فکر می کنند و معتقد هستند که با تمام تجربیاتی که دارند، نیازمند کسب آگاهی و مهارت بیشتر برای بهبود عملکرد خود  و انجام فعالیت های خود بر اساس یک بازاریابی حرفه ای هستند؟ پاسخ این سوال نزد شما باشد و ما درباره آن قضاوتی نمی کنیم.

در نشست های تخصصی با با مدیران مشاغل مختلف، مطلع شدیم که آنها معتقدند از جمله دلایلی که باعث می شود کسب و کارها به اهداف و نتایج مورد نظر خود نرسند، ضعف در آموزش و مهارت مدیران و کارکنان یک مجموعه درباره فرایند بازاریابی است.

کمبود نیروی کار ماهر ددر تمام سطوح ، دغدغه جدی مدیران ارشد است.آنها معتقدند با وجود افزایش سطح تحصیلات و فارغ التحصیلان دانشگاهی اما بخش اعظم افرادی که در سن اشتغال قرار دارند از مهارت عملی لازم و کافی برای پذیرش مسئولیت انجام یک کار برخوردار نیستند.

خبر نوید بخش این که تقریبا در ۹ ماه گذشته، ۱۱۰ نفر از  مدیران عامل و فروش کسب و کارهای مختلف با حضور در دوره‌های آموزشی مارکتینگ پلن (marketing plan)  استاد مسعود محمدی – مشاور و استراتژیست بازاریابی، سطح دانش و آگاهی خود را افزایش دادند و با انجام تمرینات عملی در طول دوره موفق شدند تا نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را شناسایی و با مشاوره های محمدی برای رفع آنها اقدام کردند.

نهمین دوره آموزش مارکتینگ پلن روز پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ به پایان رسید و این تازه آغاز راه است. امیدواریم شما هم جزو افرادی باشید که با حضور در دوره دهم و یازدهم ،کسب و کار خود را بهتر و موثرتر در مسیر موفقیت هدایت کنید. “یاد بگیر، انجام بده، موفق شو”

 

برچسب ها: اشتغال, بازاریابی, سود, شغل, مارکتینگ پلن, مسعود محمدی, کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *