سمینار بازاریابی اینترنتی در بازارهای مالی برگزار می­شود

چارلز پانزی : مبدع شیوه بازاریابی شخصیت محور
20 نوامبر, 2015
آیا مردان و زنان نسبت به تبلیغات عکس‌العمل متفاوتی دارند؟
21 نوامبر, 2015
نمایش همه

سمینار بازاریابی اینترنتی در بازارهای مالی برگزار می­شود

بر اساس اعلام ستاد خبری سمینار بازاریابی اینترنتی در بازارهای مالی که از سوی شرکت راهکارهای جامع ارشن با همراهی و اخذ مجوز از کمیته راهبری آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار و پایگاه بازاریابی iBazaryabi برگزار می شود، ثبت نام برای فعالین و علاقمندان این حوزه آغاز گردید.

 

مهدی حلاج دبیر اجرایی سمینار ضمن اعلام حضور چهره های شاخص عرصه بازاریابی اینترنتی کشور در این سمینار گفت:
با توجه به تغییر رویکرد سازمان­های مالی در بازاریابی و گرایش آن­ها به سمت بازاریابی اینترنتی و نیاز احساس شده در راستای فراگیری تکنیک­های صحیح این حوزه، سمیناری برنامه ریزی گردیده است که در این راستا از تجارب اساتید بزرگی همچون مهندس حمید سپیدنام، مهندس مسعود محمدی، دکتر حسین امامی و مهندس احمد آقاجان بهره خواهیم برد که در این سمینار جناب آقای مسعود  محمدی ضمن ارائه مطالب نوین در خصوص بازاریابی محتوا، برای اولین بار در خصوص کاربرد هشتگ­ها در شبکه ­های اجتماعی و تحلیل کارایی آن­ها صحبت خواهد نمود.

 

seminar-final

 

دبیر اجرایی سمینار در ادامه تصریح کرد: در این سمینار سازمان بورس و اوراق بهادار بعنوان همراه این سمینار خواهد بود که باعث ارتقای سطح کمی و کیفی سمینار می شود.

 

وی در پایان افزود: بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، کلیه فعالین بازار سرمایه، شرکت های بیمه، لیزینگ و تمامی فعالان حوزه خدمات مالی جزو مخاطبین اصلی این سمینار بوده و علاقمندان جهت آگاهی از محورهای سمینار می توانند به سایت    www.ershan.ir  مراجعه نمایند. همچنین کاربران پایگاه iBazaryabi از 20 % تخفیف شرکت در سمینار با ارائه کد “27phdbj634” بهره ­مند خواهند شد.

 

سمینار بازاریابی اینترنتی در بازارهای مالی در تاریخ 5 آذر ماه سال جاری در مرکز همایش­های بین المللی نیایش برگزار می گردد.

 

برچسب ها: بازارهای مالی, سمینار بازاریابی اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *