7 نکته برای این‌که مخاطب بدون خواندن، ایمیل شما آن را پاک نکند

نوآوری و توسعه محصول جدید نیاز اصلی شرکت های ایرانی
31 مارس, 2015
آیا شما قهرمان بلامنازع تحول نیز هستید؟
2 آوریل, 2015
نمایش همه

7 نکته برای این‌که مخاطب بدون خواندن، ایمیل شما آن را پاک نکند

موضوع داغ در مورد بازاریابی ایمیل چگونگی حفظ ایمیل از حذف شدن بدون خوانده شدن و یا به عبارت دیگر کاهش نرخ شکست ایمیل است. این مورد یکی از پیچیده‌ترین قطعات بازاریابی ایمیل است، اما ما چند مرحله بیان می‌کنیم که با آن‌ها نرخ شکست ایمیل‌های شما کاهش خواهد یافت.

 

032315-emails-660x370

فرستادن ایمیل با دسته‌بندی‌های خاص

ممکن است ارسال ایمیل به یک لیست کلی به نظرتان ساده و کارآمد بیاد، اما این عمل موثر نیست. ردیاب اسپم‌ها معمولا به دنبال شرکت‌هایی هستند که از ایمیل‌های انبوه استفاده می‌کنند. بنابراین هنگامی که تعداد ایمیل‌های زیادی را می‌خواهید ارسال کنید دسته‌بندی را فراموش نکنید.

 

به‌روزرسانی لیست ایمیل

هنگامی که ارائه‌دهندگان ایمیل یک لیست پستی با تعداد زیادی از اکانت‌های بد(یعنی آن‌هایی که وجود ندارند، غیرفعال شده‌اند و یا یک اینباکس پر دارند) را ببینند، فرستنده را جریمه خواهند کرد. این احتمال این‌که ایمیل‌های شما در پوشه اسپم را افزایش می‌دهد.

 

یک لینک لغو اشتراک داشته باشید

ارائه‌ی یک لینک لغو اشتراک نه تنها لطف نیست بلکه یک الزام قانونی است. ارائه لینک لغو باعث می‌شود که خوانندگان کمتر شما را به عنوان اسپم علامت‌گذاری کنند. بیشترین معیار برای پایان دادن به پوشه‌های اسپم تعداد شکایات اسپمینگ است، بنابراین باید تلاش کرد تا آن‌ها کمترین مقدار ممکن را داشته باشند.

 

قرار گرفتن در لیست سفید

از هر فرصتی استفاده کنید و آن‌هایی که در لیست شما قرار دارند را تشویق کنید تا شما را به لیست سفید یا همان لیست تماس خود اضافه کنند زیرا این ایمیل‌ها همواره به صندوق ورودی خواهد رفت. بهترین زمان برای تشویق در هنگام تائید ثبت‌نام و در طول خدمات به مشتریان است. به عنوان مثال بنویسید که اگر می‌خواهید هم‌چنان اطلاعات با کیفیت ما را دریافت کنید، لطفا ما را به لیست تماس خود اضافه کنید.

 

از تصاویر بزرگ استفاده نکنید

ارسال ایمیل تنها با عکس ایده‌ی بسیار بدی است. فیلترکننده‌های ایمیل‌های اسپم به دنبال فایل های مبتنی بر تصویر هستند. در هر ایمیلی که می‌فرستید از متن استفاده کنید و اگر می‌خواهید عکس هم اضافه کنید ، عکس کوچک انتخاب کنید تا در دستگاه های تلفن همراه هم دیده شود.

 

از کلمات اسپم استفاده نکنید

برخی از کلمات در ایمیل‌های اسپم رایج هستند مانند رایگان، برنده، تضمین و غیره. بنابراین تمام این کلمات را پیدا کنید و از آن‌ها استفاده نکنید.

 

لیست نخرید

ارسال یک ایمیل تبلیغاتی برای هر کسی که قبلا با شما هیچ تماسی نداشته غیرقانونی است. بنابراین براساس بسیاری از قوانین دیجیتال خرید یک لیست ایمیل به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. خرید یک لیست احتمال گزارش اسپم توسط مردم را افزایش می‌دهد.

برچسب ها: ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *