بازاریابی را از خود آغاز کنیم!
11 آگوست, 2014
پنج نکته در گسترش راهبرد بازاریابی درونی
11 آگوست, 2014
نمایش همه

اولین کنفرانس ملی طراحی خدمات

اولین کنفرانس ملی طراحی خدمات در دی ماه سال جاری، برگزار خواهد شد. به گفته دبیر این کنفرانس ” در سالهای اخیر بخش خدمات در ایران حدود 50% از اشتغال و 45% از تولید ناخالص ملی کشور را ایجاد کرده و نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می‌کند.

طراحی خدماتِ بانکداری، بيمه، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل وگردشگری متناسب با بستر فرهنگی-اجتماعی ایران، همواره چالش اساسی کشور بوده و توسعه‌ی هر یک از این خدمات نیازمند طراحی و نوآوری با رصد نیازهای انسانی در بستر فرهنگ کشور، تعریف دقیق مشکلات، خلاقیت در ایجاد راهکارهای مبتنی بر انسان و متناسب با فرهنگ و پیاده‌سازی این طرح‌ها می باشد. در این راستا پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی “کنفرانس ملی طراحی خدمات” را با همکاری متخصصین و فعالین این حوزه و با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی، با دو محوریت طراحی خدمات در جهان و طراحی خدمات در ایران، تدوین و دبیرخانه دائمی این کنفرانس از ابتدای فروردین ماه سال جاری آغار به کار نمود. این کنفرانس قصد دارد تا با همکاری تمامی اساتید و متخصصین رشته های مرتبط با حوزه خدمات از جمله مدیریت، بازاریابی، کارآفرینی و طراحی صنعتی، به تسریع روند رو به رشد این حوزه نوپا در کشور کمک نماید.” وی در ادامه مخاطبین این کنفرانس یک روزه را متخصصین، اساتید و دانشجویان حوزه های مدیریت، بازاریابی، کسب و کار، طراحی صنعتی، کارآفرینی، معرفی کرد و از حضور مدیران بانکها و موسسات مالی و اعتباری، دانشگاه ها و موسسات فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیمه های دولتی و خصوصی، در این کنفرانس خبر داد که می تواند فرصت خوبی برای اشنایی دو بخش دانشگاهی و صنعت بوده و ارتباط بین دانش و عمل را تقویت نماید.

علاقه مندان جهت ارسال مقاله و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس ملی طراحی خدمات، می توانند به سایت کنفرانس به آدرس www.iransdc.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها: ارتباط با مشتری, خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *