تکمیل اولین دوره آموزشی طراحی برنامه بازاریابی

اشتباهات بازاریابی محتوا
بزرگترین اشتباهات بازاریابی محتوا – بخش اول
21 سپتامبر, 2016
نقد تبلیغات
معمول‌ترین شکل از نقد تبلیغات چیست؟
22 سپتامبر, 2016
نمایش همه

تکمیل اولین دوره آموزشی طراحی برنامه بازاریابی

طراحی برنامه بازاریابی

مجموعه و وب‌سایت آی بازاریابی که توسط آقای مسعود محمدی با هدف تهیه، تولید و انتشار محتوای آموزشی در حوزه بازاریابی و برند تهیه شده و برای چندین سال متوالی این روند را ادامه داده است؛ در سال جاری در راستای مسئولیت اجتماعی برند خودش اقدام به برگزاری چند دوره آموزشی مختلف در حوزه‌های مختلفی از حوزه بازاریابی از جمله طراحی برنامه بازاریابی ، بازاریابی تلفنی و . . . کرده است.

 

برنامه این مجموعه برای برگزاری اولین دوره از این برنامه آموزشی در واقع در اواخر تیرماه سال 1395 کلید خورد و در کمتر از دو هفته ظرفیت آن تکمیل‌ شده و وارد فاز اجرایی خود شد و اولین جلسه آموزشی آن هم در هفته اول مردادماه گذشته آغاز شد. البته روند پذیرش داوطلبانی که خواهان دریافت آموزش در این حوزه بودند پس‌ازآن نیز ادامه داشت و در عمل پس از تکمیل ظرفیت دوره دوم که همزمان با گذشت حدود نیمی از جلسات آموزشی تدارک دیده شده برای دوره اول بود، دوره دوم آن آغاز شد که در حال حاضر هم ادامه دارد و در حال نزدیک شدن به جلسات پایانی خودش می‌باشد.

 

img_1642

 

اما این دوره آموزشی ( دوره اول طراحی برنامه بازاریابی ) که به‌طورکلی در 8 جلسه برنامه‌ریزی‌شده بود، درنهایت در هفته پایانی شهریور 1395 به اتمام رسید. البته این موضوع به معنای قطع ارتباط مجموعه با دوستان شرکت‌کننده در این دوره نیست و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده این دوستان باید برنامه‌های بازاریابی(مارکتینگ پلن) خود برای کسب‌وکارهای خودشان را در طی هفته بعد از پایان کلاس تکمیل و ویرایش کرده و به دست استاد دوره آقای مسعود محمدی برسانند تا پس از بررسی و رفع ایرادهای آن‌ها، مراحل ارائه گواهی‌نامه‌های این دوستان هم طی شود و البته که این شکل از ارتباط برای دریافت مشاوره‌های کوتاه‌مدت از آقای محمدی حتی پس از پایان رسمی این دوره صدور گواهی‌های لازم دوستان ادامه پیدا می‌کند.

 

شما هم اگر خواهان دریافت این آموزش‌ها هستید می‌توانید برای ثبت‌نام در دوره حضوری جدید این دوره آموزشی که هم‌اکنون در جریان است از طریق این لینک اقدام کنید و با ثبت‌نام زودتر از موعد از تخفیف‌های قابل‌توجه آن تا سقف 25% بهره‌مند شوید.

برچسب ها: آموزش مارکتینگ پلن, طراحی برنامه بازاریابی, مارکتینگ پلن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *