گفتگوی اختصاصی با دکتر امین اسداللهی
22 نوامبر, 2014
7 ایده بازاریابی برای استارت آپ ها
23 نوامبر, 2014
نمایش همه

اجاره بزرگ‌ترین بیلبورد دیجیتالی جهان توسط گوگل

شهر نیویورک یکی از شهرهای توریستی جهان است و بیلبوردهای متعددی در خیابان‌ها، ساختمان‌ها و مکان‌های پر رفت‌وآمد آن وجود دارد، بزرگ‌ترین بیلبورد دیجیتال جهان که از لحاظ اندازه بزرگ‌تر از زمین فوتبال است و وضوحی بالاتر از تلویزیون‌های LED دارد نیز در میدان تایمز این شهر قرار گرفته است.

بزرگ‌ترین صفحه‌ی نمایش جهان روز سه‌شنبه 18 نوامبر 2014 رونمایی شد. در ابتدا تصاویر آزمایشی که تصاویری از چند اسکی باز و تصاوبری از مد بود، بر روی این بیلبورد نمایش داده شد.

 

billboardص

 

از 18 تا 24 نوامبر بر روی این بیلبورد تصاویر نمایشگاه هنر دیجیتال نمایش داده می‌شود و از 24 نوامبر تا سال 2015 در اختیار شرکت گوگل قرار خواهد گرفت. همانطور که انتظار می‌رود تبلیغات روی این تابلوی عظیم ارزان نیست.

این شرکت قیمت اجاره‌ی این بیلبورد را فاش نمی‌کند اما به گفته‌ی روزنامه نیویورک تایمز تبلیغات روی این بیلبورد ماهانه حدود 2.5 میلیون دلار برای گوگل هزینه خواهد داشت.

 

 

475703-01-02

با وجود گستردگی این بیلبورد از بلوک 45 تا 46 خیابان برادوی، صفحه نمایش آن دارای وضوح بالاتری از بهترین مجموعه‌های تلویزیونی دیجیتال بازار است و زاویه دید عمودی بالایی دارد. این صفحه نمایش LED از 24 میلیون پیکسل ساخته شده است.

بزرگ‌ترین بیلبورد دیجیتالی جهان در کنار هتل Marriott واقع در میدان تایمز قرار دارد و اندازه‌ی آن حدود 2320 فوت مربع(2500 مترمربع) است.

این بیلبورد رسانه‌های اجتماعی و قابلیت‌های تعاملی را دارد که در حال حاضر برای هر بیلبورد دیجیتالی استاندارد است.

 

 

475705-01-02

روزانه بیش از 460000 نفر از اهالی نیویورک و یا توریست ها در میدان تایمز رفت‌وآمد می‌کنند و تخمین زده شده است که این بیلبورد توجه حدود 2 میلیون نفر را جلب خواهد کرد. علاوه بر آن تحقیقات نشان می‌دهد 58 درصد از رهگذران این میدان زیر 35 سال هستند و 57 درصد از آن‌ها دارای درآمد خانوار بالای 59000 دلار هستند.

ساخت این صفحه‌ی نمایش بزرگ توسط Vornado Realty Trust دو سال پیش آغاز شده بود.

منبع:

independent.co.uk

و medialifemagazine.com

برچسب ها: تبلیغات, گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *