گام های عملی انجام تحقیقات بازار
27 فوریه, 2014
پنجمین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی
28 فوریه, 2014
نمایش همه

آفرینش ذهن برند

مدیران ارشد و صاحبان برند باید «آفرینش ذهن برند» را بیاموزند

دوره فوق تخصصی «برندینگ 1» صرفا برای مدیران ارشد، مالکان و متخصصان برند و… که دقیقا درگیر برندینگ هستند، طراحی شده و برای تازه کارها و علاقمندان بازاریابی یا برند مناسب نیست زیرا سطح مطالب ارائه شده در دوره آموزشی تقریبا بالاست و با رویکرد کاملا تخصصی، حرفه ای و کاربردی برای بازار ایران طراحی شده است.

این دوره بصورت کاملا اختصاصی و بصورت محدود توسط مدرس، طراحی و ارائه می شود بنابراین شبیه به هیچ دوره تخصصی بازاریابی، برند و دیگر دوره های مدیریتی در کشور نیست. بجز گواهی نامه پایان دوره «بانیک» به امضای مدرس مدرک دیگری به شما اعطا نمی شود. اما برای همیشه نگرش شما را نسبت به برند و برندینگ تغییر می دهد.

یک دوره کاملا متمایز و منحصر به فرد
مدرس دوره کسی است که اکثر کمپین های برندهای معظم ایرانی و بین المللی فعال در ایران را رهبری کرده و استراتژیست ارشد بیش از 250 کمپین برندینگ و 80 برند در ایران است. مرجع این دوره فوق تخصصی، مجموعه هفت جلدی «کمپین برندآفرینی» نوشته بهنود الله وردی نیک است که بر مبنای تنها مدل جامع و کاربردی برندینگ در ایران (مدل بانیک) تدوین شده و به عنوان مرجع کامل برندینگ در ایران در حال انتشار است.

در این دوره می آموزید که: برندینگ از برندینگ آغاز نمی شود و به برندینگ هم ختم نمی شود. اینجاست که علاوه بر این مفهوم با دو فاز Pre-Branding و Post-Branding به عنوان دو رکن پیش نیاز و پس نیاز این فرایند آشنا می شوید.

می آموزید که: برندینگ هفت گام دارد و گرچه ممکن است در چند ماه تدوین شود، اما نه یک رویداد یا نقطه عطف برای برند بلکه کار یک عمر است اما کمتر کسی آنرا درک می کند.

می آموزید که: آفرینش برند به عنوان یک موجود زنده، نیاز به آفرینش سه بعد برند دارد: ذهن برند (Brand Mind)، قلب یا حس برند (Brand Heart) و جسم برند (Brand Body).

می آموزید که: ذهن برند (Brand Mind) به عنوان نخستین بعد برند دارای چهار هویت است که آنها را بصورت گام به گام در قالب چند تیم تدوین خواهید کرد. (اطلاعات بیشتر)

می آموزید که: تدوین دفترچه هویت یکپارچه برند یا کتاب برند (Brand Book) که این روزها خیلی مد شده (!)، همه مشکلات برند شما را حل نمی کند ولی با آفرینش ذهن برند می توانید زیرساخت های آن را خلق کنید. (اطلاعات بیشتر)

و می آموزید که: چگونه باید دهها المان هویتی برند از جمله: وعده برند (Brand Promise)، بیانیه جایگاه سازی برند (BPS)، ارزشهای پایه برند (Brand Core Values)، جوهره برند (Brand Essence)، شخصیت برند (Brand Personality)، آرکتایپ برند (Brand Archetype) و… را آفرید و هریک از اینها در سودآوری کسب و کار شما چه تاثیری خواهد داشت.

شروع دوره: 26 فروردین 93 (روزهای سه شنبه از ساعت 17.30 الی 20.30)

حداکثر ظرفیت هر دوره 18 نفر (فقط مدیران ارشد، متخصصان و مالکان برند یا بازاریابی)

هزینه ثبت نام: 15 میلیون ریال (در صورت ثبت نام قطعی تا تاریخ 20 اسفند، با 20% تخفیف معادل 12 میلیون ریال)

برای اطلاعات بیشتر و درخواست رزرو دوره می توانید:

کلمه B1 را به شماره 1000 930 103 67 67 پیامک کنید.
و یا با موبایل 09301036767 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *